Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Zameldowanie nieletniego

    Mieszkam z dziećmi w swoim mieszkaniu i wszyscy jesteśmy tam zameldowani. Ostatnio wynikła taka sprawa: mój wujek chce zameldować moją 15 - letnią (...)

  • czy trzeba koniecznie meldować gościa?

    czy waściciel domu koniecznie musi zameldować na czasowo osobę ,która przebywa u niej powiedzmy "gościnnie" przez okres 3 miesięcy Nie (...)

  • Meldunek czasowy

    Pilnie szukam podstawy prawnej, mówiącej , że można byC w kilku miejscach zameldowanym (jednocześnie) na pobyt czasowy. (Adrianna) To jakiś absurd. (...)

  • Co lepsze darowizna czy testament?

    witam, co jest lepszym rozwiązaniem darowizna czy spadek? Chodzi o rodziców zapisujących nieruchomość na jedno dziecko. Czy pozostałe dzieci mają (...)

  • Zameldowanie a prawo do pobytu w lokalu

    Witam, wynajmuje w Warszawie mieszkanie, ale wlascicielka tego mieszkania nie podpisala ze mna oficjalnej umowy o najem lokalu w zwiazku z tym, ze nie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane