Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Podpis z datą pewną

  potwierdził nasz radca prawny. W 2005 r. uzyskaliśmy sądowy nakaz zapłaty z tytułem wykonalności. Zapłaty za towar nie otrzymaliśmy, a w stosunku do naszego dłużnika w 2006 r. została ogłoszona (...)

 • VIII - KODEKS CYWILNY - Spadki

  ten, kto uzyskał stwierdzenie nabycia spadku albo poświadczenie dziedziczenia, lecz spadkobiercą nie jest, rozporządza prawem należącym do spadku na rzecz osoby trzeciej, osoba, na której rzecz

 • Pełnomocnik przedsiębiorcy

  powstaje obowiązek zapłaty opłaty skarbowej. Pozostałe zasady naliczania i zapłaty opłaty skarbowej za złożenie pełnomocnictwa to m.in.: brak obowiązku zapłaty opłaty skarbowej (...)

 • Porada prawna na temat poświadczenie zapłaty

  Nie szukaj dłużej informacji na temat poświadczenie zapłaty, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Sam podpis do poświadczenia za zgodność nie wystarczy

  , poświadczenie

 • Poświadczenie za zgodność z oryginałem

  wskazała mu, że istnieje oryginał umowy. poświadczenie, zgodność z oryginałem, poświadczenie za zgodność z oryginałem, adwokat, dokument, podpis, umowa, faks, ksero, kopia

 • Podanie nieprawdy notariuszowi

  . przestępstwo, notariusz, poświadczenie, nieprawda, czyn zabroniony, czyn karalny, egzekucja, wyzbycie się majątku

 • Prawo własności przemysłowej (art. 63 - 119)

  względu na przedmiot deponowanych materiałów biologicznych. 3. W przypadku dokonania depozytu, o którym mowa w ust. 1, zgłaszający powinien dołączyć do zgłoszenia poświadczenie instytucji (...)

 • Kodeks cywilny

  nie mogącego pisać, lecz mogącego czytać.Art. 80. uchylonyArt. 81. § 1. Jeżeli ustawa uzależnia ważność albo określone skutki czynności prawnej od urzędowego poświadczenia daty, poświadczenie (...)

 • Wypowiedzenie umowy najmu lokalu

  wyznaczenia dodatkowego, miesięcznego terminu do zapłaty zaległych i bieżących należności. Uprzedzenie o zamiarze wypowiedzenia stosunku najmu oraz określenie terminu do zapłaty zaległego (...)

 • Zastrzeżenie prawa własności w umowie sprzedaży

  czasu zapłaty ceny, co do zasady, uniemożliwia nabywcy rozporządzanie rzeczą. Do czasu zapłaty ceny, nabywca jest osobą nieuprawnioną do rozporządzania rzeczą. Jednak zastrzeżenie własności (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • ZADŁUZENIE W BANKACH + PROVIDENT - PROSZE O POMOC

  Witam wszystkich, mój kłopot wygląda następująco. Jestem 25 letnią dziewczyną , około rok temu wziełam kredyty w bankach (PKO SA i Mbank oraz (...)

 • Weksel własny

  W trakcie trwania umowy został podpisany weksel własny in blanco wraz z umową wekslową. Dotyczy to działalności ubezpieczeniowej i umowy agencyjnej. (...)

 • poświadczenie dokumentów

  otrzymałam nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym. własnie formuuję zarzuty przeciwko temu nakazowi. Czy do pisama zaskarażającego nakaz mam obowiązek (...)

 • zachowek

  Mam pytanie i bardzo prosze o odpowiedz. Moj maz z pierwszego malzenstwa ma dwie corki i jest pozbawiony praw rodzicielskich . My wspolnie nie mamy potomstwa, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane