Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Podpis z datą pewną

  potwierdził nasz radca prawny. W 2005 r. uzyskaliśmy sądowy nakaz zapłaty z tytułem wykonalności. Zapłaty za towar nie otrzymaliśmy, a w stosunku do naszego dłużnika w 2006 r. została ogłoszona (...)

 • VIII - KODEKS CYWILNY - Spadki

  ten, kto uzyskał stwierdzenie nabycia spadku albo poświadczenie dziedziczenia, lecz spadkobiercą nie jest, rozporządza prawem należącym do spadku na rzecz osoby trzeciej, osoba, na której rzecz

 • Sam podpis do poświadczenia za zgodność nie wystarczy

  , poświadczenie

 • Porada prawna na temat poświadczenie zapłaty

  Nie szukaj dłużej informacji na temat poświadczenie zapłaty, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Poświadczenie za zgodność z oryginałem

  wskazała mu, że istnieje oryginał umowy. poświadczenie, zgodność z oryginałem, poświadczenie za zgodność z oryginałem, adwokat, dokument, podpis, umowa, faks, ksero, kopia

 • Podanie nieprawdy notariuszowi

  . przestępstwo, notariusz, poświadczenie, nieprawda, czyn zabroniony, czyn karalny, egzekucja, wyzbycie się majątku

 • Prawo własności przemysłowej (art. 63 - 119)

  względu na przedmiot deponowanych materiałów biologicznych. 3. W przypadku dokonania depozytu, o którym mowa w ust. 1, zgłaszający powinien dołączyć do zgłoszenia poświadczenie instytucji (...)

 • Kodeks cywilny

  nie mogącego pisać, lecz mogącego czytać.Art. 80. uchylonyArt. 81. § 1. Jeżeli ustawa uzależnia ważność albo określone skutki czynności prawnej od urzędowego poświadczenia daty, poświadczenie (...)

 • Wypowiedzenie umowy najmu lokalu

  wyznaczenia dodatkowego, miesięcznego terminu do zapłaty zaległych i bieżących należności. Uprzedzenie o zamiarze wypowiedzenia stosunku najmu oraz określenie terminu do zapłaty zaległego (...)

 • Zastrzeżenie prawa własności w umowie sprzedaży

  czasu zapłaty ceny, co do zasady, uniemożliwia nabywcy rozporządzanie rzeczą. Do czasu zapłaty ceny, nabywca jest osobą nieuprawnioną do rozporządzania rzeczą. Jednak zastrzeżenie własności (...)

 • Poprawki i dopiski w akcie notarialnym

  , poświadczenie nieprawdy, odpowiedzialność karna, poprawki, dopiski, omówienie

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • ZADŁUZENIE W BANKACH + PROVIDENT - PROSZE O POMOC

  Witam wszystkich, mój kłopot wygląda następująco. Jestem 25 letnią dziewczyną , około rok temu wziełam kredyty w bankach (PKO SA i Mbank oraz (...)

 • Weksel własny

  W trakcie trwania umowy został podpisany weksel własny in blanco wraz z umową wekslową. Dotyczy to działalności ubezpieczeniowej i umowy agencyjnej. (...)

 • poświadczenie dokumentów

  otrzymałam nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym. własnie formuuję zarzuty przeciwko temu nakazowi. Czy do pisama zaskarażającego nakaz mam obowiązek (...)

 • zachowek

  Mam pytanie i bardzo prosze o odpowiedz. Moj maz z pierwszego malzenstwa ma dwie corki i jest pozbawiony praw rodzicielskich . My wspolnie nie mamy potomstwa, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane