Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

  • Poświadczenie dokumentu przez radcę

    urzędowe poświadczenie za zgodność z oryginałem. W postępowaniu cywilnym może jednak mieć miejsce także nieurzędowe poświadczenie za zgodność (...)

  • Poświadczenie za zgodność z oryginałem

    wskazała mu, że istnieje oryginał umowy. poświadczenie, zgodność z oryginałem, poświadczenie za zgodność z oryginałem, adwokat, dokument, (...)

  • Poświadczenie za zgodność w administracji

    Jakie przepisy regulują potwierdzenie kserokopii dokumentu za zgodność z oryginałem przez pracowników administracji rządowej i samorządowej? Chodzi mi o sytuację, gdy składam (...)

  • Opinia prawna na temat poświadczenie za zgodność z oryginałem

    Nie szukaj dłużej informacji na temat poświadczenie za zgodność z oryginałem, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

  • Dokumenty w zamówieniach publicznych

    wykonawcy w formie aktu notarialnego nie będzie spełniało warunku dokumentu z w/w rozporządzenia. Wykonawca może jednak złożyć poświadczone za zgodność z oryginałem, (...)

  • Odrzucenie oferty z powodu braków

    . Wystarczy poświadczenie za zgodność z oryginałem przez samego wykonawcę. Żądanie przedstawienia oryginału lub notarialnie potwierdzonej kopii dokumentu uważa się jednak (...)

  • Ksero dokumentu jako dowód w sprawie

    , że podpis pochodzi od danej osoby. Podobnie będzie w przypadku, gdy strona przedstawia odpis czy kserokopię dokumentu. Konieczne jest wtedy jego poświadczenie za zgodność z (...)

  • Sam podpis do poświadczenia za zgodność nie wystarczy

    przepisów szczególnych, do których odsyła art. 6 ust. 3 ustawy o radcach prawnych. Ponieważ poświadczenie za zgodność odpisu z oryginałem przez radcę (...)

  • Poświadczenie zgodności z orginałem

    składanych pism powinien potwierdzić za zgodność z oryginałem notariusz. postępowanie cywilne, dokument, poświadczenie, zgodność, oryginał, podpis, pełnomocnik, (...)

  • Odpisy pozwu i załączników

    pełnomocnika za zgodność z oryginałem odpisu pozwu, jednakże jest ono krytykowane przez doktrynę; odmienna od wskazanego poglądu Sądu Najwyższego (orzeczenie SN z dnia (...)

  • Przesłanie pozwu pocztą a odpis i załączniki

    odbitka kserograficzna pisma, czy też odbitka wykonana inną techniką, byleby była ona zgodna z oryginałem. W doktrynie i judykaturze przeważa więc pogląd i poświadczenie zgodności (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • poświadczenie za zgodność z oryginałem

    Witam Mam pytanie czy pracodawca może ujawnic umowę (kopię) zawartą między nim a pracownikiem w celu sprawdzenia zgodności z oryginałem?Będę wdzięczny (...)

  • przed ew. kasacją - bląd formalny?

    Otrzymałem z Woj. Sądu Administracyjnego postanowienie o odrzuceniu mej skargi na pewną decyzję Ministra Infrastruktury. W uzasadnieniu postanowienia (...)

  • błąd formalny?

    Otrzymałem z Woj. Sądu Administracyjnego postanowienie o odrzuceniu mej skargi na pewną decyzję Ministra Infrastruktury. W uzasadnieniu postanowienia (...)

  • brak formalny?

    Otrzymałem z Woj. Sądu Administracyjnego postanowienie o odrzuceniu mej skargi na pewną decyzję Ministra Infrastruktury. W uzasadnieniu postanowienia (...)

  • Poświadczenie podpisu

    Witam. Potrzebuję dokonać poświadcznia podpisu na dokumencie w języku angielskim. Mam w związku z tym pytanie - czy konieczne jest uprzednie przetłumaczenie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane