Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

  • Poświadczenie dokumentu przez radcę

    urzędowe poświadczenie za zgodność z oryginałem. W postępowaniu cywilnym może jednak mieć miejsce także nieurzędowe poświadczenie za zgodność (...)

  • Jak ubiegać się o wydanie lub wymianę dowodu osobistego?

    organ gminy, przy użyciu środków informatycznych, sporządza formularz, będący drukiem ścisłego zarachowania, składający się z części A i B, z których każda posiada (...)

  • Kodeks postępowania administracyjnego

    cywilnych (Dz. U. z 2010 r. Nr 90, poz. 594, z późn. zm.). Dotyczy to również kosztów osobistego stawiennictwa stron, gdy postępowanie zostało wszczęte z urzędu albo (...)

  • Opinia prawna na temat poświadczenie za zgodność z oryginałem dowód osobisty

    Nie szukaj dłużej informacji na temat poświadczenie za zgodność z oryginałem dowód osobisty, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

  • Poświadczenie za zgodność z oryginałem

    wskazała mu, że istnieje oryginał umowy. poświadczenie, zgodność z oryginałem, poświadczenie za zgodność z oryginałem, adwokat, dokument, (...)

  • Dokumenty poświadczane przez notariusza

    postąpił niewłaściwie odmawiając poświadczenia za zgodność z oryginałem kopii dowodów wpłaty (przekazu pocztowego). Zgodnie z art. Art. 96 ustawy prawo o notariacie (...)

  • Sam podpis do poświadczenia za zgodność nie wystarczy

    przepisów szczególnych, do których odsyła art. 6 ust. 3 ustawy o radcach prawnych. Ponieważ poświadczenie za zgodność odpisu z oryginałem przez radcę (...)

  • Poświadczenie zgodności z orginałem

    składanych pism powinien potwierdzić za zgodność z oryginałem notariusz. postępowanie cywilne, dokument, poświadczenie, zgodność, oryginał, podpis, pełnomocnik, (...)

  • Odpisy pozwu i załączników

    pełnomocnika za zgodność z oryginałem odpisu pozwu, jednakże jest ono krytykowane przez doktrynę; odmienna od wskazanego poglądu Sądu Najwyższego (orzeczenie SN z dnia (...)

  • Przesłanie pozwu pocztą a odpis i załączniki

    odbitka kserograficzna pisma, czy też odbitka wykonana inną techniką, byleby była ona zgodna z oryginałem. W doktrynie i judykaturze przeważa więc pogląd i poświadczenie zgodności (...)

  • Odpis pisma dla strony w formie kserokopii

    poświadczona za zgodność z oryginałem (przez Panią). Zgodnie z orzeczeniem SN z 27 sierpnia 1998 r., III CZP 107/98 traktow, strona powinna poświadczyć odpis za (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Presco atakuje!!! co robić?

    Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

  • przed ew. kasacją - bląd formalny?

    Otrzymałem z Woj. Sądu Administracyjnego postanowienie o odrzuceniu mej skargi na pewną decyzję Ministra Infrastruktury. W uzasadnieniu postanowienia (...)

  • błąd formalny?

    Otrzymałem z Woj. Sądu Administracyjnego postanowienie o odrzuceniu mej skargi na pewną decyzję Ministra Infrastruktury. W uzasadnieniu postanowienia (...)

  • brak formalny?

    Otrzymałem z Woj. Sądu Administracyjnego postanowienie o odrzuceniu mej skargi na pewną decyzję Ministra Infrastruktury. W uzasadnieniu postanowienia (...)

  • poświadczenie za zgodność z oryginałem

    Witam Mam pytanie czy pracodawca może ujawnic umowę (kopię) zawartą między nim a pracownikiem w celu sprawdzenia zgodności z oryginałem?Będę wdzięczny (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane