Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Praca kuratora sądowego a mediacja

  Czy w pracy kuratora sądowego stosuje się mediację między ofiarą a sprawcą? Jak to powinno wyglądać, tzn. jaka jest rola kuratora w przygotowaniu (...)

 • Pośrednictwo pracy - obywatel Ukrainy, a UE

  Witam, chciałbym założyć pośrednictwo pracy na terytorium RP, które głównie polegałoby na pośrednictwie w zatrudnianiu obywateli Europy wschodniej (...)

 • Wideokonsultacje medyczne - rozliczenia podatkowe

  Mój zespół kończy własnie wdrażanie platformy pozwalającej lekarzom/pielęgniarkom udzielanie płatnych orad poprzez wideokonsultacje. Mechanizm (...)

 • Reklamacja w sprawie zlecenia przelewu

  witam, prowadzę pośrednictwo pieniężne, mam umowę podpisaną bezpośrednio z bankiem. Zastrzegam sobie czas na realizację przelewu do dwóch dni (...)

 • Podatek od nieruchomości plus Vat

  Posiadając własnościowe prawo do lokalu w SM, nie będąc najemcą spółdzielnia ma prawo doliczać podatek Vat do podatku od nieruchomości.Wygląda (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane