Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Mieszkanie dla Młodych – reaktywacja

  ;  - nie dotyczy to osób wychowujących co najmniej troje dzieci. Dofinansowanie przysługuje na zakup nieruchomości mieszkalnej, z rynku pierwotnego i wtórnego: lokalu o powierzchni

 • Wykup strychu

  norma PN-70/B-02365. Pierwsza z podanych norm zawiera definicję powierzchni użytkowej oraz podaje zasady jej pomiaru, wyróżniając zasady pomiaru w pomieszczeniach o zmiennych wysokościach.  W

 • Powierzchnia użytkowa w lokalu

  Mam pytanie dotyczące pomiaru powierzchni użytkowej mieszkania. W 1994 roku spółdzielnia mieszkaniowa dokonując pomiaru powierzchni mieszkań nowowybudowanego budynku, posłużyła się normą PN-70 (...)

 • Porada prawna na temat pn-87 b-02156

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pn-87 b-02156, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Obmiar powierzchni w mieszkaniu spółdzielczym

  mieszkalnego? Nadmieniam, że rzeczoznawca, któremu zleciłem obmiar, określił powierzchnię lokalu mieszkalnego wg PN-ISO 9836, a zarząd spółdzielni mieszkaniowej stoi na stanowisku, że obowiązuje (...)

 • Wpis do Kw a powierzchnia mieszkania

  pomiarów archiwalnej, ale nie zabronionej normy PN-70/B-02365 i przyjęcie 2 cm na wszystkie tynki i 3cm na glazury. Nie trzeba chyba dodawać, że przyjęty przez nas protokół odbioru w 2000 roku (...)

 • Dokumentacja przetwarzania danych osobowych według RODO

  na danych, wykonywanych przez jedną lub kilka osób, które można określić w sposób zbiorczy, w związku z celem, w jakim te czynności są podejmowane. Przykład: W przypadku

 • Jak żyć z HIV i AIDS w Polsce?

  ; noworodków urodzonych przez matki zakażone HIV; osób, które wymagają leków antyretrowirusowych po narażeniu na zakażenie HIV w wyniku m.in. przemocy seksualnej, zakłucia (...)

 • Co nowego w podatku dochodowym od osób fizycznych?

  października 2017 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych

 • Rejestracja bazy danych w GIODO

  ) sposób, miejsce i okres przechowywania: 1. elektronicznych nośników informacji zawierających dane osobowe, 2. kopii zapasowych, o których mowa w pkt 4, 6) sposób zabezpieczenia

 • Co nowego w podatku dochodowym od osób prawnych?

  osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Powierzchnia użytkowa

  Bardzo prosze o podanie przepisów, rozporządzeń itp. gdzie podany jest sposób pomiaru powierzchni uzytkowej mieszkania. Mam umowę ze spółdzielnia (...)

 • Przedawnienie wyroku sądu

  Proszę o pomoc mam wyrok sądu w sprawie należności niewypłaconych za pracę sąd zasądził x kwotę ale nie ma możliwości ściągnąć od pracodawcy (...)

 • linie energetyczne

  w jakiej odległości od lini energetycznych można budować budynek , proszę o pomoc w ustaleniu normy lub przepisu mówiącego o tym, jakie odległości (...)

 • Umowa o wykonanie projektu architektoniczno-budowlanego

  Umowa zawarta z klientem zawiera następujący zapis: § 1 Przedmiot umowy 1. Na podstawie wyników przetargu przeprowadzonego w trybie zamówienia (...)

 • Podatek liniowy

  Od kilku lat trwa w Polsce dyskusja nad wprowadzenim podatku liniowego. Naszym zdaniem jest jest to doskonałe rozwiązanie, upraszczające zapętlony (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane