Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Plan urlopów a zaległy urlop

  planu urlopów też trzeba podać urlop zaległy za 2007 r.? Zgodnie z art. 163 § 1 kodeksu pracy urlopy powinny być udzielane zgodnie z planem urlopów. Plan urlopów ustala pracodawca, (...)

 • Odmowa udzielenia urlopu

  przedstawionego stanu faktycznego), iż urlopy powinny być udzielane zgodnie z planem urlopów. Plan urlopów ustala pracodawca, biorąc pod uwagę wnioski pracowników i konieczność zapewnienia (...)

 • Plan urlopów a urlop na żądanie

  pracownikowi 11 dni urlopu ( 88 godzin). Ile pracownik ma podać dni urlopu w planie urlopów? Czy potrącam z 11 dni 4 dni z tytułu urlopu na żądanie i wpisuję w plan urlopów tylko 7 (...)

 • Opinia prawna na temat plan urlopów wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat plan urlopów wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zapoznanie pracowników z planem urlopów

  zwyczajowo informacje są wywieszane na tablicy ogłoszeniowej - to należy go wywiesić itd. pracodawca, pracownik, urlop, plan urlopów, plan, zapoznanie, udostępnienie, podanie, podpis, (...)

 • Kiedy przesunięcie terminu i odwołanie z urlopu przez pracodawcę jest uzasadnione?

  udzielane zgodnie z planem urlopów. Plan urlopów ustala pracodawca. Bierze on pod uwagę wnioski pracowników i konieczność zapewnienia normalnego toku pracy. Planem urlopów nie (...)

 • Plan urlopów za zatrudnienie na okres próbny

  urlopów? Plan urlopów jest sporządzany przez pracodawcę samodzielnie, a pracodawca sporządzając go bierze pod uwagę wnioski pracowników i konieczność zapewnienia normalnego toku (...)

 • Ustalanie planu urlopów

  kolei. plan urlopów, pracodawca, pracownicy, wnioski,

 • Jak sporządzić plan urlopów?

  ? Generalnie pracodawca ma obowiązek sporządzić plan urlopów na dany rok kalendarzowy. Jednakże plan urlopów nie musi obejmować całego roku kalendarzowego; dopuszczalne jest sporządzenie (...)

 • Urlop w terminie niezgodnym z planem urlopów

  ? Urlopy powinny być udzielane zgodnie z planem urlopów. Plan urlopów ustala pracodawca biorąc pod uwagę wnioski pracowników i konieczność zapewnienia normalnego toku pracy. (...)

 • Plan urlopów a udzielenie urlopu

  spowodowałaby poważne zakłócenia toku pracy. urlop, plan urlopów, udzielenie urlopu, wniosek, pracownik

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Wymiar pracy?

  Witam, mam pytanie co do wymiaru pracy na umowę o pracę. Czy pracodawca ma prawo wobec wszystkich swoich pracowników narzucić wymiar pracy co miesiąc (...)

 • Pierwszeństwo w udzielaniu urlopów

  Witam Mam ogromny problem mianowicie w mojej firmie istnieje wczesniejsze ustalanie urlopów tzw plan urlopowy , niestety nikt nie stosuje sie do tego (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • alimenty a możliwości ojca....

  Witam.Potrzebuje porady.Rozeszłam się z ojcem swojego 8 miesięcznego dziecka.Nie mielismy ślubu.Rozchodzac sie zostałam bez środków do życia.Sytuacja (...)

 • Świadek Koronny

  Piszę pracę i proszę o informacje na temat Świadka Koronnego ( może być pomoc w znalezieniu na stronach internetowych ) (Waldi) Byłem świadkiem (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane