Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Karta Nauczyciela

  , dopuszczalne jest nawiązanie stosunku pracy, o ile osoba ta zobowiąże się do uzyskania przygotowania pedagogicznego w trakcie odbywania stażu. W przypadku gdy nauczyciel w ciągu pierwszego roku pracy (...)

 • Czas pracy po zmianach

  czasu pracy. 60 minutowa przerwę w pracy wprowadza się w układzie zbiorowym pracy lub regulaminie pracy albo w umowie o pracę, jeżeli pracodawca nie jest objęty układem zbiorowym (...)

 • Jak sporządzić plan urlopów?

  ? Generalnie pracodawca ma obowiązek sporządzić plan urlopów na dany rok kalendarzowy. Jednakże plan urlopów nie musi obejmować całego roku kalendarzowego; dopuszczalne jest sporządzenie (...)

 • Porada prawna na temat plan pracy sip

  Nie szukaj dłużej informacji na temat plan pracy sip, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak podzielić pieniądze uzyskane w egzekucji?

  podziału. Kto sporządza plan podziału środków wyegzekwowanych? Organ egzekucyjny sporządza plan podziału pomiędzy wierzycieli sumy uzyskanej z egzekucji z nieruchomości. Plan (...)

 • Ułatwienia i pomoc dla rolników...

  kwalifikacje zawodowe wynikające z posiadanego wykształcenia albo wykształcenia i stażu pracy w rolnictwie, bądź zobowiąże się do ich uzupełnienia, z wyłączeniem stażu pracy, w okresie (...)

 • Czy możesz otrzymać zwrot kosztów zatrudniając osobę niepełnosprawną?

  jest uzyskanie pozytywnej opinii Państwowej Inspekcji Pracy o przystosowanym stanowisku pracy, wydanej na wniosek starosty,- Jeżeli okres zatrudnienia osoby niepełnosprawnej będzie krótszy (...)

 • Plan urlopowy i podział urlopu

  innym przypadku należy uznać je za niewiążące. urlop. plan urlopowy, urlop na żądanie, podział urlopu, inspekcja pracy

 • Kto decyduje o wykorzystaniu urlopu wypoczynkowego - opinia prawna

  , Pracy i Ubezpieczeń Społecznych z dnia 10 listopada 1999 r. (I PKN 350/99). urlop wypoczynkowy, plan urlopów, udziela, udzielenie, wniosek, choroba, niezdolność do pracy, przesunięcie, (...)

 • Opinia do projektu zmian ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy

  pracowników do wykonywania pracy na danym stanowisku pracy. W obecnej sytuacji zdecydowanie opowiadamy się za przeorientowaniem kierunku prowadzonej polityki rynku pracy na rzecz promocji (...)

 • Jak odzyskać pieniądze od upadłego konsumenta?

  . 2003 r., Nr 60, poz. 535 ze zmianami) plan podziału funduszów masy upadłości, syndyk, zaspokojenie roszczeń, wierzyciele, dłużnik, upadły, masa upadłości, Prawo upadłościowe i naprawcze

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • wykroczenia przeciwko prawa pracy

  Witam chcialabym sie dowiedziec gdzie moge zglosic takie sytuacje : w pewnej firmie budowlanej pracownicy pracuja od rana tj 0d godz 6-7 czasem nawet do (...)

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

  Witam.mam znajomą ktyóra prosiła mnie o poszukiwanie informacji na temat możliwości pozwania pracodawcy - pracowała bez umowy i została oskarżona (...)

 • Społeczny Inspektor Pracy

  Witam Mam parę pytań odnośnie "Społecznego Inspektora Pracy". Jestem nowy w tym temacie i nie posiadam żadnego doświadczenia, z stąd tez moje (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane