Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zobowiązania likwidowanej spółdzielni

  oraz listy zobowiązań spółdzielni, sporządza plan finansowy likwidacji i plan zaspokojenia zobowiązań. Należności przypadające od spółdzielni podlegają zaspokojeniu w (...)

 • Prawo bankowe

  zarządu, b) kapitału założycielskiego.2. Do wniosku załącza się:1) projekt statutu banku, 2) program działalności i plan finansowy banku na okres co najmniej trzyletni, 3) dokumenty dotyczące (...)

 • Kodeks spółek handlowych (art. 491-527)

  , plan połączenia należy poddać badaniu przez biegłego w zakresie poprawności i rzetelności.§ 2. W przypadku innym niż określony w § 1 plan połączenia należy poddać badaniu biegłego, (...)

 • Porada prawna na temat plan finansowy likwidacji

  Nie szukaj dłużej informacji na temat plan finansowy likwidacji, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Plan podziału funduszów masy upadłości

  wchodzą rzeczy lub prawa, na których ustanowione były zabezpieczenia rzeczowe wierzytelności (hipoteka, zastaw, zastaw rejestrowy, zastaw skarbowy, hipoteka morska), syndyk masy ustala odrębny plan (...)

 • Reforma szkolnictwa wyższego i nauki

  rozprawy doktorskiej (z udziałem recenzentów z innej uczelni), przeprowadzona w oparciu o indywidualny plan badawczy, której pozytywny wynik będzie przepustką do dalszego kształcenia

 • Jak pokonać kryzys

  Europejska - http://ec.europa.eu kryzys finansowy, UE, państwa członkowskie, plan ratowania gospodarki

 • Kodeks spółek handlowych (art. 528-574)

  wspólnicy prowadzący sprawy spółki przekształcanej.§ 2. Plan przekształcenia sporządza się w formie pisemnej pod rygorem nieważności.§ 3. W spółce jednoosobowej plan przekształcenia (...)

 • Debata w PE: Przygotowania do szczytu Rady Europejskiej i kryzys finansowy

  miliarda euro. Jak Komisja chce to wytłumaczyć polskiej opinii publicznej?Źródło: Serwis prasowy Parlamentu Europejskiego, redakcja polska UE, kryzys finansowy, ekonomiczny, system handlu emisjami

 • Przekształcenie spółki z o.o. w spółkę osobową

  spółki. Plan przekształcenia powinien zostać sporządzony w formie pisemnej. Forma ta zastrzeżona jest pod rygorem nieważności. Oznacza to, że plan przekształcenia, który nie spełnia wymogu (...)

 • Sytuacja na światowych rynkach finansowych i jej skutki dla gospodarki europejskiej

  gospodarka. Banki powinny znaleźć wyjście z kryzysu, to nie jest zadanie dla podatników.  Źródło: Serwis prasowy Parlamentu Europejskiego, redakcja polska kryzys finansowy, sytuacja (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Kiedy przedawni się kredyt?

  Sprawa jest tego typu - kredyt był wzięty w 98 roku, poczatkowo był spłacany regularnie potem nastapiły problemy. Kwota kredytu 3400. Spłacone 1500 (...)

 • Waloryzacja i progi podatkowe w 2012

  na lata 2012-2013 przewidziana została waloryzacja progów podatkowych?!?!?!?! nie, a akcyza będzie rosła o 4 proc. rocznie, a od 2012 r. zmieni się (...)

 • obciążenie lokatora wspólnoty kosztami remontu części wspólnej

  Jestem właścicielem mieszkania w małej miejscowości, któym zarządza wspólnota mieszkaniowa. Blok został oddany do nużytku w 2001 roku. W roku (...)

 • Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

  Odpowiedź jest prosta - bo nie muszą i to w majestacie prawa. Jak to wygląda? Sąd przyznaje alimenty. Tatuś się na nie godzi. Nawet płaci przez (...)

 • Jak długo w BIK

  Wzięłam kredyt w SKOKu dla znajomych, nie spłacili 3 ostatnich rat ( w sumie 380 zł)- spłaciłam je sama ale znalazłam się nawindykacji i "czrnej (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane