Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Najnowsze prognozy „The Economist": Polska liderem w Unii Europejskiej

  PKB wzrośnie niewiele ponad zero - do +0,2%. Rok 2010 ma być dla Europy okresem wychodzenia z kryzysu, a dla Polski - powrotu na ścieżkę wysokiego wzrostu PKB. Podczas gdy w tym roku nasz (...)

 • Polska gospodarka - diagnoza sytuacji

  Rząd prognozuje wzrost PKB w 2008 r. o 5,5%. PKPP Lewiatan uważa te prognozy za przeszacowane - oczekujemy wzrostu PKB na poziomie 5,2-5,3%. Ciągle jednak, na tle silnego osłabienia koniunktury

 • Chłodne wiosenne prognozy BUSINESSEUROPE

  Francja (5%), a zatem głównie duże kraje Unii. Ocenia się, że doprowadzą one do podwyższenia poziomu długu publicznego w UE do 71% PKB w 2010 r. PKB w porównaniu z 61% w 2008 roku. Rynki (...)

 • Porada prawna na temat pkb

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pkb, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Opinia o projekcie budżetu państwa na 2009 r.

  wzrostu PKB. Per saldo zatem korekta założeń może okazać się wystarczająca. Pełny tekst opinii Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan Warszawa, 18 września 2008 r. Zob.: (...)

 • Światowa gospodarka według MFW

  świata jak i Unii Europejskiej. MFW szacuje dla Unii wskaźniki PKB w latach 2017-2018 na poziomie 2,3% i 2,1%.  Zdaniem Funduszu, ożywieniu w światowej gospodarce sprzyjają korzystne warunki na

 • Cztery kraje i nadmierny deficyt

  średnio 4,3% PKB, mimo że tempo wzrostu gospodarczego przekraczało średnio 5%.Polskie władze skorygowały docelową wartość deficytu w roku 2009 do 4,6% PKB, co świadczy o tym, że przekroczenie (...)

 • Komentarz do raportu NBP na temat pełnego uczestnictwa w trzecim etapie Unii Gospodarczej i Walutowej

  Wielkiego Kryzysu lat 1930. Tutaj pojawiają się istotne pytania, czy przyjęcie euro zapewniłoby większą stabilność polskiej gospodarce w szczególności dostęp do kredytu i ograniczyło wahania dynamiki (...)

 • Projekt ustawy o szybszym dojściu do wydatków 6% PKB na zdrowie gotowy

  zwiększania nakładów na ochronę zdrowia do 6% PKB w 2024 r., zawiera również przepisy dotyczące podniesienia wynagrodzenia lekarzom specjalistom oraz lekarzom rezydentom. 6% PKB (...)

 • Prospołeczny i prorozwojowy budżet na 2018 rok?

  budżetu środków europejskich: 15,5 mld zł.  budżet państwa, 2018 rok, ustawa budżetowa, wydatki, dochody, deficyt budżetowy, PKB

 • Jaki będzie budżet na rok 2018?

  unijnej niższego niż 3% PKB. Założenia Makroekonomiczne wzrost PKB (w ujęciu realnym o 3,8%), średnioroczny wzrost cen towarów i usług konsumpcyjnych (2,3%), wzrost przeciętnego (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • płaca minimalna na 2013 rok

  jak narazie wyszkosto wskazuje ze płaca minimalna na rok 2013 będzie wynosic 1600zł brutoo. Ta podwyższka wynika z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu (...)

 • Kredyt w obcej walucie - jak go ubezpieczyć?

  Witam, Chciałbym się dowiedzieć czy mogę wziąć w PL kredyt w walucie takiej jak Chiński Jen? Czy jest opcja żeby taki kredyt ubezpieczyć? Czy (...)

 • Czy ulga prorodzinna 2012 ulegnie zmianie?

  Chce się dowiedzieć czy ulga prorodzinna w przyszłym roku ma ulec jakimś zmianom? Chodzi mi przede wszystkim o wzrost świadczeń na jedno małoletnie (...)

 • 25 proc. VAT w 2013? to realne?

  Czy to prawda, że w ustawie o VAT jest blok przepisów wprowadzający kolejne podwyżki VAT?? W 2012 r. podwyższenie stawki VAT podstawowej do 24 %, (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane