Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak złożyć wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe (PFR)?

  -37 sporządzany jest na podstawie informacji z PIT-11, PIT-8C i PIT-R, PIT-40A/11A za 2016 r., a PIT-38 na podstawie informacji PIT-8C. Usługa ta nie polega na tym, że to administracja (...)

 • Podatek dochodowy od osób fizycznych

  wierszu 5 zeznania: „Inne źródła niewymienione w wierszach od 1 do 4”. PIT-8C, PIT-37, pozostałe przychody, zeznanie roczne, rozliczenie roczne, dofinansowanie, (...)

 • Koszty uzyskania przychodu przy zbyciu obligacji

  W 2003 r. zakupiłem obligacje Skarbu Państwa. Część z nich w 2004 r. została zbyta. Otrzymałem PIT 8C na podstawie którego mam wypełnić zeznanie roczne na formularzu PIT-38. W PIT-8C (...)

 • Porada prawna na temat pit-8c jakie rozliczenie roczne

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pit-8c jakie rozliczenie roczne, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Podatek od nagrody

  i rozliczyć się z podatku według skali podatkowej. nagoda, przychód, konkurs, 100 zł, zeznanie roczne, skala podatkowa, PIT-8C

 • Kiedy nastąpi zmniejszenie lub zawieszenie świadczeń pracującego emeryta lub rencisty?

  wysokości masz wypłacaną emeryturę lub rentę, kwoty graniczne, gdy prawo do emerytury czy renty powstało lub ustało w rozliczanym roku. Jakie dokumenty są potrzebne do rozliczenia? Jeżeli jesteś (...)

 • PIT 2012. Sprawdź, jak rozliczyć PIT-37

  . Przykładowo jeśli jesteśmy pracownikami, będzie to PIT-11, który wystawi firma. Studenci dostaną z kolei PIT-8C o wysokości wypłaconego stypendium. Te same informacje mogą być podstawą (...)

 • PIT 2013. Sprawdź, jak rozliczyć PIT-37

  lutego płatnicy powinni dostarczyć nam odpowiednie informacje. Przykładowo jeśli jesteśmy pracownikami, będzie to PIT-11, który wystawi firma. Studenci dostaną z kolei PIT-8C (...)

 • PIT 2013. Kalendarz podatnika. Luty.

  wskażemy jakie informacje podatkowe należy przesłać do końca lutego.   PIT-8C – płatnik stypendiów, osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, osoba prawna (...)

 • Teraz całego PIT-a wypełni urząd, a nie podatnik

  ;z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 2032, ze zm.). PIT, urząd skarbowy, podatnik, zeznanie, rozliczenie roczne

 • Ulga na dzieci w PIT

  ) - art. 27f.   ulga na dzieci, PIT, ulga rodzinna, rozliczenie roczne, zeznanie, podatek dochodowy

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Świadoma kradzież prądu. POMOCY!

  Witam, moim problemem jest kradzież prądu. Zacznę może od początku.. Dostałam mieszkanie komunalne po babci. Babcia zmarła dwa i pół roku temu (...)

 • Rozliczenie roczne z małoletnim dzieckiem

  Witam, rozwód uzyskałam pod koniec 2007 roku, sąd przyznał prawa rodzicielskie obojgu rodzicom, a miejsce zamieszkania razem z matką. Moje pytanie (...)

 • Dzierżawa - konsekwencje?

  Witam. To jest mój pierwszy temat na tym forum więc proszę o wyrozumienie jeżeli źle wybrałem dział. Mój Brat ma ziemię o powierzchni ok 4ha (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane