Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak przenieść numer przy zmianie operatora?

  preselekcji nie może ograniczać możliwości wyboru dowolnego dostawcy tych usług przez NDS.  Wybór przez abonenta dostawcy publicznie dostępnych usług telefonicznych przez zlecenie (...)

 • Możesz zmienić operatora bez zmiany numeru telefonu

  publicznej sieci telefonicznej operatora może żądać przy zmianie operatora przeniesienia przydzielonego numeru do istniejącej sieci innego operatora na obszarze: strefy numeracyjnej (...)

 • Prawo celne - Kodeks celny

  Polską za nieterminowe przekazanie środka własnego do budżetu Wspólnoty spowodowane niedotrzymaniem przez operatora terminów: a) zwrotu organowi celnemu uzupełnionych i podpisanych (...)

 • Porada prawna na temat pit-11sms przez operatora

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pit-11sms przez operatora, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zawarcie umowy z abonamentem promocyjnym - opinia prawna

  przez Pana oferty promocyjnej, gdyż ta w dacie zawarcia umowy już nie obowiązywała. Pomimo tego, doszło jednak do zawarcia umowy w imieniu operatora przez autoryzowanego dystrybutora, (...)

 • Szanse na uwolnienie się od rachunków za telewizję satelitarną - opinia prawna

  potwierdzenia przez osobę, w której imieniu została zawarta, a więc w przedmiotowej sytuacji przez operatora - Y. Tak więc ważność umowy zależna byłaby od jej potwierdzenia przez (...)

 • Wezwanie do zapłaty nieistniejących zobowiązań

  zwolniony z długu. Źródłem jednakowoż wszystkich nieporozumień wydaje się być działanie (lub zaniechanie) operatora. Jeśli firma windykacyjna stosuje groźby, jej zachowanie może być uznane jako (...)

 • Jak i gdzie złożyć reklamację telekomunikacyjną?

  połączeń (tzw. billingów) operator nie jest zobowiązany do przechowywania ich przez okres dłuższy niż 12 miesięcy.  2.3. Co powinna zawierać odpowiedź?Odpowiedź operatora (...)

 • III - Kodeks postępowania cywilnego - Postępowanie

  przedstawiciela ustawowego, utraty przez nich zdolności procesowej, utraty przez stronę zdolności sądowej lub utraty przez przedstawiciela ustawowego charakteru takiego przedstawiciela;   (...)

 • Wkrótce będzie Ogólnopolska Sieć Edukacyjna

  niższych parametrach, świadczonej przez operatora OSE, jak również korzystanie przez szkołę ze świadczonych przez operatora OSE usług bezpieczeństwa teleinformatycznego, (...)

 • Odwrotne obciążenie VAT przy świadczeniu usług budowlanych

  zwolnionego z VAT, usługi świadczone przez B na rzecz A - przy zastosowaniu mechanizmu odwróconego obciążenia → podatek zostanie rozliczony przez A, usługi świadczone przez (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • intrum justitia - pilne

  Intrum wykupiło moj dług od operatora gsm, dwa dni temu zadwoniła do mnie paniusia wyjaśniła sprawe i spytała czy chce załatwic sprawe polubownie, (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE

  Mam pytanie co robić w 1999 mąż zawarł umowe z cyfra + , w umowie zaznaczył iż opłaty abonamentowej bedzie dokonywał miesiecznie książeczką (...)

 • Firma KRUK - proszę o wyjaśnienie problemu

  Potrzebuje informacji w tej sprawie windykacji, jaką wczeła wobec mnie firma KRUK.. Otóż byłem abonentem Cyfry Plus do 30 listopada 2004 (sama karta). (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

  Wysokie ODSZKODOWANIA (do 10 lat wstecz) za bezumowne korzystanie z mienia, czyli zajęcia terenu pod sieci energetyczne (np. przewody biegnące nad Twoją (...)

 • Zmiana warunków umowy

  Jeśli regulamin świadczenia usług telakomunikacyjnych jest powołany w treści umowy, czy zmiana regulaminu stanowi wypowiedzenie warunków umowy? Czy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane