Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zerowy PIT roczny

  składanie PIT zerowego nie jest wymagane ani konieczne przy braku dochodów. zeznanie roczne, PIT zerowy, dochód

 • Tylko do dzisiaj czas na przekazanie pracownikom PIT-11

  PIT-40. Do urzędu według miejsca zamieszkania Informacja PIT-11 musi także trafić do urzędu skarbowego (tak samo PIT-40). Właściwość miejscową należy ustalić według miejsca zamieszkania (...)

 • Zerowy podatek

  Syn jest na rencie. Podatek wyszedł zerowy. W/g PIT-u z ZUS-u synowi potrącono składki na ubezpieczenie zdrowotne. Czy składki na ub. zdrowotne mogą być potrącane z podatku, którego nie ma (...)

 • Porada prawna na temat pit zerowy wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pit zerowy wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Deklaracja podatkowa a zerowe dochody

  składają tzw. zerowy PIT – np. PIT-37 (wypełniają rubryki wpisując zera), aby uniknąć wezwań z urzędu skarbowego do wyjaśnienia, dlaczego nie złożyli zeznania rocznego. Jednakże (...)

 • Rozliczenie dochodów z Islandii

  pozostała moja małżonka, która nie miała żadnych dochodów w 2006 roku. Czy jeśli moja małżonka rozliczy się sama w Polsce, tj. przedstawi zerowy PIT, to czy ja również mam obowiązek (...)

 • Zaprzestanie potrącania kwoty wolnej

  ('2007-01-17',''); window.parent.parent.frames.menu.setStanprawnyPrintParam('2007-01-17'); if(window.parent.frames.toc.duzyspis!=null){window.parent.parent.frames.menu.setActTocButton();}window.parent.parent.frames.menu.szukajButtonSwitch(1);statystykaTytul="PIT (...)

 • Podatek dochodowy od umowy zlecenia

  obliczonego przychodu zleceniodawca obowiązany jest pobrać zaliczkę na podatek w wysokości 19% oraz złożyć do urzędu skarbowego właściwego według miejsca zamieszkania  płatnika deklarację PIT-4 (...)

 • Ulga odsetkowa do końca 2027 r. dla tych, którzy się "załapali"

  mieszkalnego, której jedną ze stron jest podatnik. Podatnik musi ponadto do zeznania rocznego, składanego za rok, w którym po raz pierwszy dokonuje się odliczenia, dołączyć oświadczenie PIT-2K. (...)

 • PIT-37 za 2005 rok

  poprzednim roku podatkowym rozliczają się w zasadzie na formularzu PIT-37. Poniżej podajemy obowiązujący wzór takiego zeznania za rok 2005, który należy złożyć w urzędzie skarbowym do (...)

 • Dochody z wynajmu mieszknia

  roku. Faktycznie w celu rozliczania się w powyższego dochodu należy składać we właściwym urzędzie skarbowym deklarację na zaliczkę miesięczną na podatek dochodowy (PIT-5), której wzór (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Urząd Skarbowy? PIT? Wyciąg z ROR?

  Czy podczas zasądzania wysokości alimentów sąd może zarządać zaświadczenia z US o osiągniętych w danym roku dochodach? lub wyciągu z banku itp.? (...)

 • PIT droga elektoniczną?!

  Witam Mam pytanie co do PIT-u od kiedy pracodawca będzie mógł przesyłać drogą elektroniczną PIT?Z góry dziękuję za informacje jeśli ktoś coś (...)

 • pozew o rozwod - uzasadnienie

  chce sie rozwiesc, maz powiedzial, ze da mi rozwod i nie bedzie robil problemow, pozew mam prawie napisany, prawie, bo brak mi slow i logicznego myslenia, (...)

 • jak wypełnic pit 28 rok 2010 przykład

  Witam Mam pytanie gdzie znajdę wzór wypełnionego PIT-u 28?Z góry dziekuję za wszelkie informacje PIT28 składa sie do końca stycznia każdego roku, (...)

 • wypełniony Wzór PIT 16A ZA 2010

  witam Gdzie znajdę wzór PIT 16A już wypełniony za rok 2010?Będę bardzo wdzięczny


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane