Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • ryczałt a ulga internetowa

    witam, jeśli jestem na ryczałcie to czy przysługuje mi ulga na internet?? Czy w takiej samej kwocie jak dla innych rozliczających się normalnie?? (...)

  • dzierżawa serwisu internetowego a podatek?

    Witam, Nie prowadzę działalności gospodarczej, uruchamiam niedługo pewien serwis internetowy, w którym chciałbym udostępniać miejsce reklamowe. (...)

  • ryczałt 8,5% i ulgi

    witam, prowadzę działalność, jest to warsztat samochodowy czy jeśli rozliczam się na zasadzie ryczałtu to mogę odliczać internet na pit0?

  • Jak wypełnić pit 28 ?

    Witam, mam pytanie odnośnie pitu 28, czy ryczałt oblicza się tylko od stycznia do listopada? (część L)a co z grudniem? Zdrowotną odliczam w wysokości (...)

  • PIT 2010 - czy koszty mogą być wyższe niż ryczałt ??

    Do realizacji umowy o dzieło wykorzystałem materiały i narzędzia, które sam kupiłem. Zamawiający uwzględnił 20-proc. koszty uzyskania przychodu. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane