Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Co nowego w pożyczkach i kredytach studenckich, czyli jak je zdobyć w tym roku akademickim?

  studiów doktoranckich - oświadczenie o korzystaniu lub niekorzystaniu z pożyczki lub kredytu studenckiego w trakcie studiów wyższych, oświadczenie studenta o innych kontynuowanych (...)

 • Procedura umorzenia kredytu studenckiego

  Narodowej i Sportu kredytu studenckiego. NSA zgłosił wątpliwość co do zasadności umorzenia kredytu przez organy administracji w postępowaniu administracyjnym, nie zaś w ramach cywilnoprawnej (...)

 • Utrata wynagrodzenia a umowa kredytu - opinia prawna

  wypowiedzenie wynikających z umowy warunków pracy i płacy. Reguluje je artykuł 42 kodeksu pracy. Zgodnie z treścią powołanego przepisu „Przepisy o wypowiedzeniu umowy o pracę stosuje (...)

 • Porada prawna na temat pismo o umorzenie kredytu studenckiego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pismo o umorzenie kredytu studenckiego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Umorzone odsetki przychodem

  Do Rady Nadzorczej spółdzielni wpłynęły wnioski o umorzenie odsetek naliczonych od zaległości czynszowych. Lokatorzy posiadają zarówno spółdzielcze własnościowe prawa do lokalu mieszkalnego, (...)

 • Egzekucja ze spółdzielczego własnościowego lokalu

  Uzyskałem nakaz zapłaty dnia 12.01.2004 r. Wystąpiłem z wnioskiem o egzekucję do komornika o zajęcie wszelkiego majątku ruchomego i nieruchomego. Komornik w dniu 23.06.2004 wszczął egzekucję (...)

 • Zawarcie ugody z bankiem o umorzenie odsetek karnych.

  kogo winna się Pani zwrócić z wnioskiem o rozłożenie na raty należności. Niemniej, załączony wzór ma zastosowanie ogólne i wystarczy zmienić adresata pisma. Pismo może (...)

 • Bankowy tytuł egzekucyjny a ugoda z bankiem

  nieco dłużej, lecz w konsekwencji również grozi egzekucja komorniczą. W sytuacji, gdy zasugerowano możliwość ubiegania się o umorzenie długu lub rozłożenie należności na raty, na pewno (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • kredyt studencki

  Witam czy może mi ktoś powiedzieć co trzeba zrobić żeby dostać kredyt studencki ?? Witam serdecznie. Niedawno wzięłam kredyt studencki. czy (...)

 • PRESCO!POMOCY!!!

  Kilka dni temu dostałam pismo od firmy Presco że przejęła dwa lata temu długo od firmy kontrolerskiej za przejazd bez ważnego biletu. Co ciekawe (...)

 • Pomocy Idea i Pogromcy długów Ultimo

  Witam, Zwracam się z prośbą o pomoc. Wiem, że już takie tematy były poruszane na forum ale niestety nie dokońca wiem co odpisać firmie ultimo. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane