Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wniosek o powołanie biegłego

  Toczy sie śledztwo w sprawie karnej z art.286 kk i jako pokrzywdzony składam kilka razy do prokuratury wnioski na piśmie o powołanie biegłego księgowego. Na żadne pismo w sprawie (...)

 • Koszty korespondencji z członkiem spółdzielni

  , a nie na adres lokalu, z którego wynika członkostwo. Jeśli spółdzielnia wrzucała przesyłki do skrzynki i nie ponosiła w takim przypadku kosztów, to dlaczego miałaby w stosunku do jednego (...)

 • Przestępstwo fałszywych zeznań

  zeznań. Inną sprawą jest to, iż możliwe jest złożenie doniesienia do prokuratury o popełnieniu przestępstawa, wtedy w odrębnym procesie karnym. Po złożeniu doniesienia, zostanie (...)

 • Porada prawna na temat pismo do prokuratury o zakaz zblizania

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pismo do prokuratury o zakaz zblizania, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zakaz tortur. Ocena i zalecenia dla Polski

  zagwarantowania dostępu do adwokata bezpośrednio w momencie zatrzymania oraz zapewnienie poufnych z nim kontaktów4. zagwarantowania prawa do szybkiego, skutecznego i bezstronnego zbadania skarg (...)

 • Zaliczenie nadpłaty podatku na poczet zaległości

  ; 2) złożenia wniosku o stwierdzenie nadpłaty.  Jeżeli na podatniku ciążą zobowiązania z różnych tytułów, nadpłatę zalicza się na poczet podatku, począwszy od zobowiązania o (...)

 • Uprawnienia prokuratora do zatrzymania osoby

  nieobecności w kraju. Postanowienie o przedstawieniu zarzutów zawiera wskazanie podejrzanego, dokładne określenie zarzucanego mu czynu i jego kwalifikacji prawnej. W związku z tym, wydaje się, że (...)

 • Wysyłanie sms-ów a prawo do prywatności

  wysyłanie takich dręczących sms-ów jest karalne (mimo, że nie zawierają żadnych gróźb)? Czy jest to jakiś rodzaj przestępstwa, tj. czy można w tej sprawie złożyć doniesienie do prokuratury? (...)

 • Odbarwiali olej opałowy - kolejna realizacja CBŚ

  transportowej. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Inny podejrzany 32-letni mieszkaniec Śląska sam zgłosił się do prokuratury, przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. (...)

 • Darowizna od ubezwłasnowolnionego

  żona w drugim. Chory chciałby przepisać swoją część majątku darowizną z zaznaczeniem, że będzie mieszkał na swojej części dożywotnio. Z tego co mi wiadomo kieruje się pismo do sądu (...)

 • Włamanie do skrzynki poczty elektronicznej a dowody rozkładu pożycia małżeńskiego

  uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane