Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zażalenie na bezczynność prokuratora

  ;). Nowelizacja kpk z dnia 29 marca 2007 roku wprowadziła § 3 do przepisu art. 302, wskazujący, że zażalenie na postanowienia i zarządzenia oraz na inne czynności prokuratora w postępowaniu przygotowawczym, (...)

 • Czynności wykrywcze Policji

  , że nie wiem gdzie przebywa szwagier i nie będę wiedział. Gdzie mam napisać pismo, żeby nie nachodzili mojego domu? Pisałem już do Sądu, który 11 lat temu miał prowadzić sprawę szwagra (...)

 • Mediator w sprawie karnej

  Pokrzywdzony z powodu niewypłacania pensji przez spółkę z o.o. (przez prezes) złożył zawiadomienie do prokuratury i już skierowano przeciwko tej osobie akt oskarżenia do sądu. Pokrzywdzony (...)

 • Opinia prawna na temat pismo do prokuratury o zakaz zblizania

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pismo do prokuratury o zakaz zblizania, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Fotografowanie akt sprawy cywilnej w sądzie

  sierpnia 2008 r. pytałem w tym miejscu co zrobić, ponieważ giną kartki w moich aktach i są też podmieniane. Do tej pory nie zgłosiłem tego do prokuratury, nie chcąc przedłużać sprawy. (...)

 • Sprzeniewierzenie przedmiotu majątku wspólnego

  opisanego powyżej zacytowanym przepisem jest rzecz cudza. W przypadku samochodu, o którym Pan pisze nie może być mowy o rzeczy cudzej, gdyż wszystko wskazuje na to, iż był on przedmiotem Państwa (...)

 • Wniosek o powołanie biegłego

  Toczy sie śledztwo w sprawie karnej z art.286 kk i jako pokrzywdzony składam kilka razy do prokuratury wnioski na piśmie o powołanie biegłego księgowego. Na żadne pismo w sprawie (...)

 • Ujawnienie informacji z przebiegu postępowania

  żona próbując kwestionować tę opinię napisała pismo do tej organizacji informując, że ja podpieram się tym pismem w Sądzie Rejonowym, w Sądzie Okręgowym, a nawet w sprawie o znęcanie (...)

 • Dochodzenie roszczeń cywilnych a prawo karne

  przestępstwo i ten fakt zostanie przez sąd przekazany do prokuratury? Jeżeli powyższe rozważania nie mają oparcia w prawie, to co zrobić, aby nie została zamknięta droga do pociągnięcia (...)

 • Koszty korespondencji z członkiem spółdzielni

  , a nie na adres lokalu, z którego wynika członkostwo. Jeśli spółdzielnia wrzucała przesyłki do skrzynki i nie ponosiła w takim przypadku kosztów, to dlaczego miałaby w stosunku do jednego (...)

 • Przestępstwo fałszywych zeznań

  zeznań. Inną sprawą jest to, iż możliwe jest złożenie doniesienia do prokuratury o popełnieniu przestępstawa, wtedy w odrębnym procesie karnym. Po złożeniu doniesienia, zostanie (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane