Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Radiowóz przeskanuje auta podczas jazdy

  galerii wiecej zdjęć. Zobacz, jak nowy radiowóz wygląda wewnątrz. Pod maską radiowozu znalazł się dwulitrowy silnik benzynowy o mocy 200 KM. Auto przyspiesza do 100 km/h zaledwie (...)

 • Policja sprawdzi, co naprawdę jedzą Polacy

  sytuacje tj. z solą czy suszem jajecznym. Wnioskujemy o to, by powołać policję żywieniową - powiedział Andrzej Gantner. Polska Federacja Producentów Żywności razem z Federacją Konsumentów (...)

 • Zły początek sezonu motocyklowego

  ;sł śmierć na miejscu. - Pamiętajmy, że w przypadku jazdy motocyklem wystarczy jedna sekunda nieuwagi, a konsekwencje mogą być tragiczne – apeluje KGP. W 2009 roku doszło do 2576 wypadków (...)

 • Opinia prawna na temat pismo do policji o wydanie notatek z interwencji

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pismo do policji o wydanie notatek z interwencji, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Paszport gotowy do odbioru. Gdzie można to sprawdzić?

  się następująca informacja: wniosek został przyjęty, wniosek został odrzucony, personalizacja dokumentu, paszport gotowy do odbioru. Po tegorocznej zmianie przepisów, aby złożyć wniosek o (...)

 • Cel, dla którego zakładane jest stowarzyszenie zwykłe

  Konstytucji zakazano tworzenia zrzeszeń, których cele są sprzeczne z Konstytucją lub ustawą. Tylko sprzeczność celu stowarzyszenia z tymi przepisami może być podstawą zakazania przez (...)

 • Sejm zbada problem przemocy w rodzinie

  kar cielesnych, możliwość zabrania dziecka z domu zagrożonego przemocą oraz nakaz opuszczenia lokalu przez sprawcę. Zgodnie z projektem ustawy, ofiary przemocy będą mogły także łatwiej (...)

 • Agencja zatrudnienia - pobieranie opłat

  Czy agencja zatrudnienia może pobierać opłaty z tytułu poszukiwania pracy? Przepisy regulują kwestie pobierania opłat od swoich klientów, i tak, zgodnie z art. 19d ustawy o promocji

 • Odszkodowanie za tymczasowe aresztowanie

  względem siebie spowodowała wydanie postanowienia o tymczasowym aresztowaniu. W zasadzie oceny słuszności tymczasowego aresztowania należy dokonywać w zasadzie z punktu widzenia ostatecznego (...)

 • Stwierdzenie treści testamentu ustnego na podstawie zeznań świadków

  z przesłuchania jednego tylko świadka. Musi jednak przesłuchać wszystkich pozostałych i ustalić treść testamentu na podstawie zgodnych ich zeznań.   stwierdzenie, treści, testamentu, ustnego

 • Odpowiedź na pismo Rzecznika Praw Obywatelskich dot. prokuratorów

  W związku z pismem Rzecznika Praw Obywatelskich - dr. Janusza Kochanowskiego z 8 grudnia 2008 r. oraz artykułami prasowymi dotyczącymi m.in. rzekomo nasilonego w 2008 r. zjawiska rezygnacji ze

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane