Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Alimenty płatne do rąk pełnoletniego dziecka

  komornika pismo ze stosowna informacją o osiągnięciu przez syna pełnoletności, załączając odpis aktu urodzenia. Zgodnie z art. 49 ust. 1 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji, (...)

 • Obowiązki komornika

  umorzenie ma nastąpić z mocy samego prawa lub z woli wierzyciela. komornik, wniosek, wszczęcie egzekucji, podjęcie egzekucji, termin, umorzenie egzekucji, obowiązki komornika, (...)

 • Co może być przyczyną umorzenia postępowania egzekucyjnego?

  właściwy do przeprowadzenia egzekucji. Podlega ono doręczeniu stronom na zasadach ogólnych. Na postanowienie sądu co do umorzenia postępowania przysługuje zażalenie, chodzi tu o (...)

 • Porada prawna na temat pismo do komornika o umorzenie egzekucji

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pismo do komornika o umorzenie egzekucji, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Cofnięcie wniosku o egzekucję a koszty

  wyegzekwował świadczenia, nie obciąży on kosztami swojego wynagrodzenia także dłużnika. koszty egzekucji, wynagrodzenie komornika, umorzenie postępowania egzekucyjnego, wierzyciel, (...)

 • Umorzenie postępowania egzekucyjnego

  złoży on (wierzyciel) wniosek do komornika o umorzenie postępowania egzekucyjnego. Jeżeli zawarli Państwo ugodę w sprawie zaliczenia kwoty ze sprzedaży samochody na rzecz bieżących (...)

 • Kodeks spółek handlowych (art. 301-387)

  rejestru. Wniosek o wpis spółki do rejestru podpisują wszyscy członkowie zarządu. § 2. Do zgłoszenia spółki do sądu rejestrowego w sprawach nieuregulowanych (...)

 • Egzekucja ze spółdzielczego własnościowego lokalu

  postanowienie sądu (jako organu egzekucyjnego) co do umorzenia postępowania przysługuje zażalenie. Można skierować do komornika pismo, w którym przedłoży Pan swoje stanowisko (...)

 • Zabezpieczenie w postępowaniu rozwodowym - opinia prawna

  umorzenia egzekucji na Pani wniosek może Pani ponownie złożyć wniosek o wszczęcie egzekucji z części ułamkowej nieruchomości męża – art. 826 k.p.c.). Wszczęcie tej egzekucji (...)

 • Jak e-sąd wydaje nakazy zapłaty?

  zapłaty, bo mieszkamy gdzie indziej (wniosek o doręczenie nakazu zapłaty), w związku z tym nie zgadzamy się na zajęcie naszej pensji przez komornika (zażalenie na postanowienie o nadaniu (...)

 • Utrata wynagrodzenia a umowa kredytu - opinia prawna

  kupowaniem "niechcianych produktów bankowych", czy można wystąpić do banku o umorzenie powstałego zadłużenia, czy w związku z całą sytuacją mogę trafić do więzienia? Opinia (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • ZUS i zadłużenie

  Witam Proszę o rade w nast sprawie; Prowadziłem kiedyś firmę, która okazała się niewypałem, w ten sposób dorobiłem się mnóstwa długów, wtym (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

  Szanowni Państwo, zauważyłem, że stale przewija się przez to forum ten sam temat. Ponieważ jestem ojcem dwojga dzieci, które niezmiernie kocham (...)

 • KOMORNIK

  Witam.Zwracam się z prośbą o sposób postępowania w następującej sprawie;W 1996 roku przyszedł na świat mój syn,bardzo szybko rozwiązaliśmy (...)

 • PARANOJA -PŁACĘ ALIMENTY SĄD ODRZUCIŁ SKARGĘ NA KOMORNIKA

  Witam. Otóż mam kurioalną sprawę w sądzie zresztą nie pierwszą ale ta już przewyższa wszsytko. Głupota sądu łagodnie ujmując bo inaczej tego (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane