Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zwierzaki w Policji

  lat. Przez cały ten czas zwierzę i jego przewodnik tworzą nierozłączny duet. Zwykle pies mieszka w domu swojego "partnera". Często zaprzyjaźniają się tak bardzo, że kiedy pies (...)

 • Przewozisz zwierzaka? Pamiętaj o przepisach!

  weterynarii. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl przewóz zwierząt, kierowca, pies w samochodzie, mandat, punkty karne, bezpieczeństwo, PKP, podróż pociągiem, zwięrzeta

 • Kłopotliwy sąsiad

  na dworze a jedynie na noc jest wpuszczany do garażu. Od godziny 6 rano pies biega po posesji sąsiada i ujada. Domy nasze położone są między 2 uliczkami i pies reaguje ujadaniem na każdą przechodzącą

 • Porada prawna na temat pies

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pies, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zagryzienie zwierzęcia przez inne zwierze

  za psem. Moj pies jest agresywny w stosunku do innych psow dlatego chodzi na szkolenie. Moja mama widząc, że tamten pies biegnie w naszą stronę zaapelowała do tamtego pana by zabrał psa. Nic (...)

 • Odszkodowanie za potrącenie zwierzęcia

  pies zdąży przejść i nie zatrzymał się. Pies nie był sam, lecz z moim synem i szedł w jego kierunku. Pies miał zapiętą smycz. Kierowca pewnie nieumyślnie aczkolwiek bezmyślnie (...)

 • Odszkodowanie za pogryzienie przez psa

  , odpowiedzialność za zwierzę, odszkodowanie, pies, pogryzienie przez psa

 • Uciążliwe zachowanie się psa sąsiada

  Mam sąsiada który bezpośrednio przy płocie trzyma psa na łańcuchu, pies bardzo szczeka i załatwia swoje potrzeby bezpośrednio przy płocie. Jest to duży pies a od strony mojej działki w odległości (...)

 • Pies pogryzł dziecko, odpowie właściciel

  kara 10 lat pozbawienia wolności.Źródło: www.policja.pl / Katowice, 15 września 2008 zwierzę, pies, pogryzienie, dziecko, właściciel

 • Pogryzienie przez psa a odszkodowanie

  musiałby pozwany, czyli sąsiad, dowodząc, że dochował należytej staranności, co w opisanej sytuacji wydaje się jednak wątpliwe, zważywszy na to, że pies zdołał się przedostać na teren sąsiedniej (...)

 • Agresywny pies sąsiada, jak spowodować odebranie psa?

  ustawy o ochronie zwierząt stanowi, że „zezwolenia, o którym mowa w ust. 1, nie wydaje się, a wydane cofa się, jeżeli pies będzie lub jest utrzymywany w warunkach i w sposób, któ

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • psychiczne nękanie przez sąsiadkę

  Proszę o radę - sąsiadka nieustannie nasyła na mnie i mojego syna policje - w ciągu dnia- twierdząc że zakłócamy jej spokój. Wszyscy sąsiedzi (...)

 • Groźby sąsiada

  Sasiad grozi mi (w bardzo wulgarny sposob), ze otruje mego psa, za to, ze szczeka. Pies biega po posesji w pelni ogrodzonej, z tabliczka informujaca, iz (...)

 • Pies a sąsiedzi

  Mam dom w niewielkiej miejscowości. Jest on ulokowany na osiedlu domków jednorodzinnych tak więc ze wsztystkich praktycznie stron mam sąsiadów. Jednak (...)

 • Obowiązki właścicieli psów

  Wynajmuję mieszkanie i w tym mieszkaniu mam psa (za zgodą właściciela mieszkania),którego posiadam od 12 lat.Pies jest nerwowy i jak zostaje sam to (...)

 • Zakaz wyprowadzania psów

  Zamieszkaliśmy na nowym osiedlu ok. rok temu. Niedawno do innej klatki w tym samym budynku wprowadzilła się kobieta, która nie może znieść faktu, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane