Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak ustalić pracownikom czas pracy?

  Ciała, 15 sierpnia – Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny, 1 listopada – Wszystkich Świętych, 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości, 25 i 26 grudnia – pierwszy (...)

 • Zasady świadczenia pracy w porze nocnej, niedziele i święta

  Ciała, 15 sierpnia - Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny, 1 listopada - Wszystkich Świętych, 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości, 25 i 26 grudnia - pierwszy i (...)

 • Zakaz handlu przez 12 dni w roku

  Niepodległości (11 listopada), a także pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Mówi także o zakazie pracy, jeśli któreś z tych świąt przypada w niedzielę. Kiedy będzie (...)

 • Porada prawna na temat pierwszy i drugi

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pierwszy i drugi, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustawa o księgach wieczystych i hipotece

  utworzonej przez połączenie.  3. Przepisy ust. 1 i 2 stosuje się odpowiednio do pierwszeństwa praw i roszczeń, o których mowa w art. 16.  Rozdział 2Ustrój ksiąg (...)

 • Prawo pomocy w postępowaniu sądowoadministracyjnym

  bieg. Paragraf pierwszy i drugi określają katalog numerus clausus warunków formalnych: "pismo procesowe strony winno spełniać określone warunki formalne, bez których nie (...)

 • Do kiedy rozliczenie VAT za pierwszy i drugi kwartał 2004 r.?

  ustawy, za okresy kwartalne.Z przytoczonego przepisu wynika, że pierwszy okres kwartalny w 2004 r. obejmuje okres od stycznia do kwietnia 2004r., drugi natomiast maj i czerwiec 2004r.W związku (...)

 • Mały podatnik, duże możliwości

  (którzy nie mieszczą się w definicji małego podatnika) mogą co prawda składać deklaracje kwartalnie, jednak za pierwszy i drugi kwartał są zobowiązani wpłacać zaliczki. Metoda ta (...)

 • Koło ratunkowe UE: Small Business Act - jak pomoże polskim firmom?

  zawarte w SBA realizowane są także w ustawach reformujących zasady prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Wśród nich są m.in.: pierwszy i drugi etap nowelizacji ustawy o swobodzie (...)

 • Start-upy mogą liczyć na niższe podatki

  po kwartale, którego podatek dotyczy. Inni przedsiębiorcy (którzy nie mieszczą się w definicji małego podatnika) mogą co prawda składać deklaracje kwartalnie, jednak za pierwszy i drugi (...)

 • Z jakiego wsparcia aktywizacyjnego mogą korzystać bezrobotni?

  Programu Aktywizacja i Integracja oraz zakres i sposób wymiany informacji o jego uczestnikach. Programy specjalne Inicjowanie, realizowanie i finansowanie programów specjalnych (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane