Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zasady nabywania nieruchomości przez cudzoziemców

  przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową lub na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, która nie będzie stanowić stałego miejsca zamieszkania cudzoziemca) - do dnia 1 maja 2009 roku. W tych okresach, (...)

 • Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

  do niej. Zasada ta ma zastosowanie także do rolników podlegających w Polsce ubezpieczeniu z mocy ustawy (w KRUS), podejmujących sezonowe zatrudnienie w (...)

 • Jakie wymogi musi spełniać dom pomocy społecznej?

  zmierzającym do usamodzielnienia mieszkańca domu, w miarę jego możliwości,  pomocy usamodzielniającemu się mieszkańcowi domu w podjęciu pracy, szczególnie mającej (...)

 • Opinia prawna na temat pelnomocnictwo z do sprzedazy domu w polsce wzor

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pelnomocnictwo z do sprzedazy domu w polsce wzor, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kodeks wyborczy

  nieprawidłowości w rejestrze wyborców, w szczególności w sprawie:  1)   pominięcia wyborcy w rejestrze wyborców;  2)   (...)

 • Nadchodzą ważne zmiany dla przedsiębiorców!

  . Nowelizacja pre­cyzuje ten przepis w związku z rozszerzeniem katalogu podmiotów, które mogą wykonywać działalność gospodarczą w Polsce na takich samych (...)

 • Zbycie nieruchomości mieszkalnych a PIT

  lub udziału w takim prawie orazprawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej lub udziału w takim prawie. Do przychodów tych stosuje (...)

 • Nowe ułatwienia dla funduszy inwestycyjnych

  państwach należących do EEA lub OECD, w przypadku gdy wykonują swoją działalność w zakresie wykonywania obowiązków wynikających z umowy zawartej z takim funduszem niezgodnie (...)

 • Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 22.1-23)

  korzystania przez twórców z praw autorskich i artystów wykonawców z praw pokrewnych, w rozumieniu odrębnych przepisów, lub rozporządzania (...)

 • Kodeks postępowania karnego

  , art. 189a § 2, art. 210 § 2, art. 211a, art. 252 § 3, art. 258 § 1-3, art. 265 § 1 i 2, art. 269, art. 278 § 1 i 2 w zw. z art. 294, art. 284 § 1 i 2 w zw. z art. 294, art. 286 (...)

 • Zakaz reklamy alkoholu w świetle Konstytucji i prawa europejskiego

  tekstem Konstytucji, ale – w zakresie w jakim ów tekst odwołuje się do terminów, pojęć i zasad znanych prawu europejskiemu – do tych właśnie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane