Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak wyrobić paszport?

  sytuacją musisz pilnie wyjechać za granicę? Możesz dostać paszport tymczasowy. Będzie on gotowy szybciej niż właściwy paszport, tj.i paszport biometryczny - jednak ma krótszy (...)

 • Jak otrzymać dokument paszportowy?

  , paszport tymczasowy, paszport dyplomatyczny, paszport służbowy Ministerstwa Spraw Zagranicznych. "Zwykły" paszport jest zatem jednym z rodzajów dokumentu paszportowych. (...)

 • Ważne zmiany dla wyrabiających paszport

  wniosek o paszport i odebrać dokument? Wniosek o paszport i paszport tymczasowy będzie można złożyć w dowolnym wydziale paszportowym urzędu wojewódzkiego na terenie całego kraju, bez (...)

 • Porada prawna na temat paszport

  Nie szukaj dłużej informacji na temat paszport, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak uzyskać paszport?

  należy dokonać i przed jakim urzędem, aby taki paszport uzyskać?Co potwierdza/dokumentuje paszport?Jak sama ustawa o paszportach wskazuje paszport jest dokumentem urzędowym uprawniającym (...)

 • Jak ubiegać się o nowy paszport?

  , paszport tymczasowy, paszport dyplomatyczny, paszport służbowy Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Zwykły paszport jest zatem jednym z rodzajów dokumentu paszportowych.  Dokument (...)

 • Ważność paszportu dziecka

  paszport załączyć aktualne zdjęcia, nie wymaga natomiast wprost, by w przypadku zmian w wyglądzie osoby, starać się o nowy paszport przed upływem terminu, na który został wydany stary. Jednak (...)

 • Wniosek o paszport. Co się zmieniło?

  10 lat; 70 zł – za paszport ważny 10 lat, wydany z uwzględnieniem 50 proc. ulgi, która przysługuje m.in.: emerytom, rencistom oraz uczniom od 13 roku życia i studentom; 30 zł - za paszport

 • Paszport wyrobimy bez zbędnych dokumentów

  pełnym wymogom fotografii oraz dla dzieci do 5 roku życia zasady wykonywania zdjęć będą uproszczone. Paszport bez zbędnych formalności W nowym rozporządzeniu przyjęto ponadto zasadę nieobarczania (...)

 • Wydanie paszportu dla dziecka a kolejna zgodą ojca

  ., to muszą wydać mi nowy paszport dla dziecka na podstawie wcześniejszego zezwolenia, które powinno znajdować się w aktach w biurze paszportowym. Co mam zrobić z tym faktem? Bilety mamy już kupione, (...)

 • Jak uzyskać Kartę Dużej Rodziny?

  , dzieci poniżej 18 lat – akt urodzenia albo dowód osobisty lub paszport, dzieci powyżej 18 lat: dowód osobisty lub paszport, oświadczenie o planowanym terminie ukończenia (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane