Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Tyle wyniosą obciążenia podatkowe w 2014 r.

  VAT, jak też stawka 8% i 23%. Uwzględniając, że ta grupa wydatków pochłania w ciągu miesiąca 195 zł, dokonując podziału na możliwe opcje opodatkowania, łączny roczny VAT może wynieść (...)

 • Wyjazd zagraniczny - o czym warto pamiętać?

  dewizowych... Warunki zwolnienia z VAT Zakupione poza granicami Unii Europejskiej upominki przywożone w bagażu osobistym podróżnych są zwolnione z podatku od towarów i usług (VAT), (...)

 • Resort zdrowia chce ograniczyć e-palenie

  korzysta w Polsce 1 mln 200 tys. osób. Jak na razie e-papierosy nie są jeszcze opodatkowane akcyzą, tylko podatkiem VAT. Na poziomie UE trwa dyskusja, w jaki sposób powinny być e-papierosy (...)

 • Porada prawna na temat papierosy a vat

  Nie szukaj dłużej informacji na temat papierosy a vat, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zamrożenie płac i wyższa akcyza. Jest podpis prezydenta

  Bronisław Komorowski podpisał ustawę okołobudżetową. Najważniejsze zmiany to zamrożenie płac w jednostkach sektora finansów publicznych. Wzrośnie też stawka podatku VAT na papierosy i wyroby

 • Wracasz z podróży? Dowiedz się co możesz wwieźć do Unii Europejskiej

  przywożone w transporcie innym niż lotniczy lub morski przez podróżnego, który ukończył 17 lat:  papierosy - 40 sztuk lub  cygaretki (cygara o masie nie większej niż 3 g/sztukę) (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane