Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Bankowe papiery wartościowe

  zarówno na papierze wartościowym jak i w warunkach emisji. Bankowy papier wartościowy powinien zawierać oznaczenie - “bankowy papier wartościowy” - wynika to z zamkniętego kręgu (...)

 • Jak segregować odpady od 1 lipca 2017 r.?

  papieru, karton, tekturę (także falistą), katalogi, ulotki, prospekty, gazety i czasopisma, papier szkolny i biurowy, zadrukowane kartki, zeszyty i książki, papier pakowy, torby i worki papierowe. Nie

 • Decyzje UOKiK. Doniósł na wspólnika i uniknął kary

  swoim rynkowym konkurentem - spółką Papier Hurt. Postępowanie antymonopolowe potwierdziło, że kilkanaście miesięcy wcześniej obie spółki zawarły porozumienie, którego inicjatorem był Papier (...)

 • Porada prawna na temat papier

  Nie szukaj dłużej informacji na temat papier, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Segregacja śmieci od lipca

  ponownego użycia - po odpowiednim przygotowaniu: oczyszczeniu, naprawie. Komisja Europejska proponowała 65%. W przypadku materiałów opakowaniowych takich jak papier i tektury, tworzywa sztuczne, (...)

 • Segregacja śmieci. Już wkrótce nowe zasady

  sztucznych są zbierane razem z papierem, dobrze jest myć pojemniki po płynnej lub półpłynnej żywności (np. jogurtach). Chodzi o to, żeby papier w pojemniku nie został zanieczyszczony. Decyzję (...)

 • Sfałszowanie dyplomu ukończenia szkoły a odpowiedzialność karna

  , przerobienie) stanowi czyn opisany w art. 270 § 1 kk. definicja, dokument, urzędowy, dyplom, podrobienie, fałszerstwo, studium, CD, komputer, prywatny, urzędowy, papier, dyskietka, krajowy, międzynarodowy

 • Jak ma przebiegać elektroniczny obrót \"instrumentami finansowymi\"?

  to papier wartościowy wystawiony przez instytucję finansową z siedzibą na terytorium państwa członkowskiego lub innego państwa należącego do OECD:  poza terytorium Polski w związku z papierami

 • Upadłość instytucji emitujących listy zastawne lub obligacje - stan prawny na dzień 30 września 2003 r.

  jest dłużnikiem właściciela obligacji (obligatariusza) i zobowiązuje się wobec niego do spełnienia określonego świadczenia. Papier wartościowy emitowany w serii to taki papier wartościowy, (...)

 • Kolejne postępowania w sprawie zmów

  niepodejmowania działań konkurencyjnych wobec Papier-Hurt miało na celu ograniczenie konkurencji. Zgodnie z przepisami postępowanie antymonopolowe powinno być zakończone nie później niż w terminie (...)

 • Jakie odpady można przekazywać podmiotom niebędącym przedsiębiorcami?

  konserwacji  53  20 01 01  Papier i tektura  R1   Do wykorzystania jako paliwo  54  20 01 08  Odpady kuchenne ulegające biodegradacji  R3 lub R14  Do

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Papier firmowy

  Czy istnieją jakieś wymogi formalno-prawne odnośnie informacji jakie muszą widnieć na papierze firmowym? Jakie akty prawne o tym mówią? (Edyta) (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)

 • Citifinancial

  kolejny bank lichwiarski. reklamują się, że oprocentowanie pożyczek jest od 15,99% ...... taaaaaaa, jasne.. Prawda jest taka, że oprocentowanie realne (...)

 • co ma prawo zrobić policjant?

  Kolga robił \"żarcik\" policjantowi który był na służbie i wrzucił mu pedigree i kość dla psa do plecaka. Czy za to policjant może go zamknąć (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane