Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Czy to legalne?

  Witam. Znalazłem w sieci stronę, gdzie jest napisane, że płatność na "paypal" to 1zł, i obok jest płatność sms. Ludzie nabierają się, że (...)

 • Płatność alimentów

  Przy rozwodzie orzeczonym z mojej winy zostały zasadzone alimenty na korzyść małoletniego syna płatne do rąk Ojca. Jednakże Syn mój jest obecnie (...)

 • płatność kartą

  Witam. Mam takie pytanko od jakiej kwoty można płacić kartą w sklepie?Z góry dziękuję za odpowiedzi

 • Płatność odsetek

  Mam takie pytanko. Jeśli sąd I instancji orzekł wyrok a sąd II instancji go podtrzymał to odsetki będą płacone od momentu wyroku z I instancji (...)

 • Zastaw na rzeczy

  Klient nie zaplacic reszty ceny ani tez wydać rzeczy ktora otrzymał na podstawie zaliczki i platnosci w 12 ratach na podstawie podpisanej umowy ktora (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane