Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Najniższa krajowa w 2018 r.

  płacy minimalnej wynosi ok. 1,4 mln osób. Zob. też:  Najniższa krajowa 2017 - ile wynosi? Wyższa płaca minimalna w 2018 r.   płaca minimalna, wynagrodzenie (...)

 • Najniższa krajowa 2017 - ile wynosi?

  pracownikowi (75% minimalnego wynagrodzenia), w przypadku kar pieniężnych 90% minimalnego wynagrodzenia. Nowa płaca minimalna bez nowej umowy Nowe wynagrodzenie za pracę w wysokości co najmniej (...)

 • Jaka płaca minimalna w 2018 r.?

  , wynosząca maksymalnie piętnastokrotność płacy minimalnej, dodatek za pracę w porze nocnej, wynagrodzenie za czas przestoju czy podstawa wymiaru zasiłku chorobowego i macierzyńskiego.  płaca (...)

 • Porada prawna na temat płaca minimalna

  Nie szukaj dłużej informacji na temat płaca minimalna, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Płaca minimalna na nowych zasadach

  wyliczaniu minimalnego wynagrodzenia na rok 2013. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl najniższa krajowa, płaca minimalna, Sejm, wypłata, wzrost wynagrodzenia, minimalne wynagrodzenie

 • Najważniejsze zmiany w prawie w Nowym Roku

  , legitymacja ubezpieczeniowa, ZUS, skladki, płaca minimalna, wypłaty, e-sąd, internet, Straż Miejska, Policja, rodzice, sądy, sądy lekarskie, lekarze, papierosy, akcyza

 • Wyższa płaca minimalna od 2015 roku?

  porównaniu do 2013 roku wzrosło o 80 zł. W przyszłym roku może nas więc czekać podwyżka minimalnego wynagrodznia o 70 zł. e-prawnik.pl płaca minimalna, wynagrodzenie minimalne, najniższa (...)

 • Kto dostanie wyższą wypłatę?

  -prawnik.pl wypłata, płaca minimalna, wynagrodzenie, pieniądze

 • Rząd proponuje płacę minimalną w wysokości 1204 zł

  rząd ma obowiązek przedstawić propozycję wysokości płacy minimalnej Komisji Trójstronnej do Spraw Społeczno-Gospodarczych.Źródło: www.kprm.gov.pl Rząd, płaca minimalna, wynagrodzenie (...)

 • Płaca minimalna a składniki wynagrodzenia

  , czy wynagrodzenia pracowników nie są niższe, niż minimalna płaca? Czy pracownicy zatrudnieni na 1/2 lub 3/4 etatu poninni zarabiać minimum 1/2 lub 3/4 minimalnej płacy? Z art. 6 ustawy z dnia (...)

 • Wyższa płaca minimalna w 2018 r.

  ; płaca minimalna, wynagrodzenie minimalne, pracownik, pracodawca, świadczenia pracownicze, minimalna stawka godzinowa

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Wyższa pensja minimalna! Plan SLD!

  SLD stwierdziło że płaca minimalna powinna wynosic połowe sredniej krajowej która obecnie wynosi 4 tys zł, czyli wynosiła by 2 tys złotych brutto!! (...)

 • Płaca minimalna

  Witam, zostałem zatrudniony na umowe o prace. W umowie mam napisane "Pracownik tymczasowy będzie otrzymywał wynagrodzenie zasadnicze brutto w wysokości (...)

 • Płaca minimalna 2012

  Od 1 stycznia minimalna płaca musi wzrosnąć co najmniej o 5,4 proc., czyli do kwoty co najmniej 1461 zł. Witam, czy rząd ustalił już płacę minimalna (...)

 • Jak wygląda rzeczywista płaca minimalna ??

  Witam, wszędzie podaje się te minimalną płacę jako 1386 zł. Ale tak naprawdę to po odliczeniu wszystkich składek i zaliczek na podatek wychodzi (...)

 • Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

  Dzień dobry Zwracam się z takim problemem. Zarabiam 1480 zł brutto, taka jest moje wynagrodzenie zasadnicze. Do tego dochodzi jeszcze wysługa (stażowe) (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane