Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Stawki podatku akcyzowego przy imporcie alkoholu

  hektolitrów gotowego wyrobu.  Alkoholem etylowym w rozumieniu ustawy są wszelkie wyroby o rzeczywistej zawartości alkoholu przekraczającej 1,2 % objętości oznaczone odpowiednio symbolami PKWiU

 • Czym jest spadek - czyli co możesz odziedziczyć?

  zgromadzonych na rachunku członka otwartego funduszu emerytalnego przez wskazane przez zmarłego osoby; prawo do żądania przez oznaczone osoby sumy przypadającej uprawnionemu z tytułu ubezpieczenia (...)

 • Pora na arbitraż z prawdziwego zdarzenia

  (nawet gdy miejsce postępowania przed sądem polubownym znajduje się poza granicami Polski lub nie jest oznaczone) o przeprowadzenie dowodu lub wykonanie innej czynności, której sąd polubowny (...)

 • Porada prawna na temat oznaczone

  Nie szukaj dłużej informacji na temat oznaczone, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Karta podatkowa w 2018 roku

  pozostałej działalności gastronomicznej 0 412–578 1 578–805 2 687–909 3 824–1034 4 1111–1362 Objaśnienia: 1. Stawki oznaczone w rubryce 3: &ndash

 • Umowa o przechowanie i depozyt nieprawidłowy

  wystąpił depozyt nieprawidłowy to przede wszystkim przechowywane muszą być pieniądze lub rzeczy oznaczone tylko co do gatunku (a więc nie rzeczy oznaczone indywidualnie), a po drugie przechowawca (...)

 • Świadczenie musi być oznaczone

  . Świadczenie pozwanych w niniejszej sprawie nie zostało oznaczone, skoro posłużono się określeniem "część działki nr 932". W okolicznościach sprawy uzupełnienie takiego oznaczenia przez dodanie, (...)

 • Zmiany w akcyzie

  gęstość w temperaturze 15 °C jest niższa od 890 kg/m3, w przypadku gdy są zabarwione na czerwono i oznaczone znacznikiem,  232,00 zł/1000 l      - pozostałe z wyłączeniem (...)

 • Kodeks drogowy - Prawo o ruchu drogowym

  jedną drogę wewnętrzną, na który wjazdy i wyjazdy oznaczone są odpowiednimi znakami drogowymi;?17) uczestnik ruchu - pieszego, kierującego, a także inne osoby przebywające w pojeździe lub (...)

 • Ceny leków i materiałów medycznych

  umysłowym oraz niektórymi chorobami przewlekłymi, wrodzonymi lub nabytymi. Czy leki w aptece muszą być oznaczone metkami z ceną?Zasadą jest, że towary przeznaczone do sprzedaży detalicznej (...)

 • Ochrona miejsca parkingowego

  prawa parkowania tam swojego samochodu, jeżeli miejsce to jest dokładnie oznaczone w sposób widoczny dla innych. W tej sytuacji możliwe jest kilka rozwiązań. Pierwszym z nich jest wezwanie na miejsce

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane