Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Jak powinno wyglądać pismo procesowe ?

  Jak powinno wyglądać pismo procesowe ? jest art. który o tym mówi Art. 119. § 1. Pismo procesowe powinno zawierać: 1) oznaczenie organu, do którego (...)

 • Oznaczenie rzeczy

  Sąd przywrócił prawo przejścia i przejazdu, a komornik ma ustalić przebieg drogi, czy może on to robić? Skąd będzie wiedział gdzie przebiegała (...)

 • Użycie wyrazów w nazwie firmy

  Witam serdecznie! Mam problem z określeniem nazwy zakładanej firmy. Chcę użyć słów Miejski Ośrodek, w nazwie firmy, lecz nie wiem czy z punktu (...)

 • zniewaga na portalu społecznościowym

  Witam. Mam taki problem. Jestem znieważany na ulicy ale od niedawna także na portalach społecznościowych przez jednego faceta. Przez moment chciałem (...)

 • Wzór wniosku o zatarcie skazania

  Witam, Bardzo prosze o wzor wniosku o zatarcie skazania, lub chociaz wskazowki co powinien taki wniosek zawierac. Imię i nazwisko Data Adres zamieszkania (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.