Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Nie przyznany zasiłek dla bezrobotnych

  Witam Wczoraj byłem w pup zarejestrować sie jako bezrobotny, i tam pani urzędniczka poinformowała mnie że zasiłek mi sie nie należy gdy upłyneło (...)

 • uchylenie obowiązku alimentacyjnego

  Witam serdecznie.Bardzo proszę o poradę. Chciałem napisać wniosek/pozew o uchylenie obowiązku alimentacyjnego i mam wiele niejasności, a mianowicie: 1. (...)

 • Świadczenie rehab. a kontynuacja z innym numerem choroby.

  Witam. Mam problem z świadczeniem rehabilitacyjnym. Skończył mi się okres zwolnienia (182 dni) na kręgosłup. Przed ukończenie tego okresu byłam (...)

 • UŚUDE czym to jest? Drugie ACTA!?

  Hej. Proszę o wytłumaczenie czym jest UŚUDE, nie chodzi mi o wytłumaczenie skrutu tylko tego czy jest to faktycznie drugie ACTA pod inną postacią (...)

 • Uznanie dziecka, alimenty.

  Dzień dobry, Chciałabym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość uznania dziecka przez ojca przy jednoczesnym zachowaniu nazwiska matki (aby dziecko (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane