Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Pierwszy ogólnopolski system oceny prawników

  ułatwienia naszym klientom wyboru prawnika, z którego usług chcieliby skorzystać na podstawie zamieszczonych w serwisie e-prawnik.pl opinii. Aby te opinie były faktycznie rzetelne nie możemy (...)

 • Fałszywa opinia biegłego

  po przesłuchaniu biegłych co wydali tą opinie niekorzystną. A zrobiłem tak dlatego ponieważ ci biegli zawsze odpowiedzą dla siebie korzystnie, a ani sąd ani adwokat czy prokurator nie jest (...)

 • Możliwości zmiany prawomocnego wyroku

  . Pierwszy obejmuje zwracanie się do sądów orzekających w danej sprawie o opinie na temat skazanego, a drugi polega na przedstawieniu akt sprawy Prezydentowi bez zwracania się o opinie sądów

 • Porada prawna na temat ostafil adwokat opinie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ostafil adwokat opinie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia

  lub opinie mają dotyczyć, związane są z wykonywaniem przez te osoby funkcji urzędowych lub służbowych.§ 3. Do osób, o których mowa w § 1 i 2, przepisy art. 5 § 2 i 3 stosuje się odpowiednio.§ (...)

 • Kodeks postępowania administracyjnego

  świadków, opinie biegłych oraz oględziny.§ 2. Jeżeli przepis prawa nie wymaga urzędowego potwierdzenia określonych faktów lub stanu prawnego w drodze zaświadczenia właściwego organu administracji, (...)

 • Konsumencie masz problem? Dowiedz się, do kogo się zwrócić

  . Nie musi nim być adwokat czy radca prawny. Rozprawy są jawne, sporządza się z nich protokół. Wyrok zapada większością głosów i w ciągu 14 dniu od ogłoszenia przesyła się go stronom (...)

 • Kiedy zasadny jest wniosek o ubezwłasnowolnienie? - opinia prawna

  , choroba psychiczna, zarząd majątkiem, obowiązkowe stawiennictwo, adwokat, radca prawny

 • Czy spółka partnerska może być zawiązana w celu wykonywania więcej niż jednego wolnego zawodu - opinia prawna

  przypadku braku organów nadzorczych większość głosów posiadają wspólnicy lub udziałowcy będący biegłymi rewidentami, opinie i raport z badania (przeglądu) sprawozdania finansowego

 • W czym może pomóc doradca prawny?

  przestępstwa i wykroczenia, w tym skarbowe. Prawnicy posiadający licencje nie będą mieli uprawnień do używania tytułu zawodowego „adwokat” lub „radca prawny”. Będą mieli (...)

 • Środek zaskarżenia od postanowienia sądu

  możliwości zaskarżenia postanowienia wynika, że jest Pani reprezentowana przez pełnomocnika w sprawie. W związku z tym sąd nie miał obowiązku umieszczać takiego pouczenia na piśmie, bowiem adwokat (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • mąż chce mi odebrac dziecko!!!!

  Zlozylam pozew o przyznanie wladzy rodzcielskiej.w tym momencie maz przetrzymuje dziecko[3-letnia coreczke]u siebie w domu,nie pozwalajac mi na swobodne (...)

 • Dobry adwokat - warszawa

  Witam. Poszukuję dobrego adwokata spraw rodzinnych w wawie. Polecam mec. Supera. pozdrawiam. strona supera.pl. Fala Moją sprawę prowadzi mec.Rogoyski, (...)

 • Chcę rozwodu - SZUKAM b. dobrego ADWOKATA

  Jeśli ktoś z Państwa może mi polecić bardzo dobrego adwokata z Warszawy specjalizującego się w rozwodach i sprawach mająkowych to bardzo proszę (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • adwokat warszawa

  Szukam bardzo dobrej kancelarii adwokackiej w Warszawie. Walcze z rozwodem juz od dłuższego czasu i mam dość adwokatów spychających mnie od rozprawy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane