Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jakie podejrzany ma prawa?

  podejrzanego. W początkowym stadium procesu, jakim jest postępowanie przygotowawcze, podejrzany jest stroną. ##baner## Kim jest osoba podejrzana? Oprócz tego K.p.k. posługuje się (...)

 • Wyjaśnienia podejrzanego i jego małżonka

  obrońca nie stawi się na przesłuchanie, można dalej toczyć postępowanie. Nie oznacza to jednak, że podejrzany może być przesłuchany jedynie w obecności obrońcy. Podejrzany może również (...)

 • Składanie wyjaśnień przez obwinionego

  stwierdzony przez Trybunał Konstytucyjny, co dotychczas nie nastąpiło. Wydaje się, że do tego momentu, dotychczasowa praktyka będzie kontynuowana. Każda osoba podejrzana o popełnienie wykroczenia (...)

 • Porada prawna na temat osoba podejrzana a podejrzany

  Nie szukaj dłużej informacji na temat osoba podejrzana a podejrzany, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wycofanie zawiadomienia o przestępstwie

  wszczęcia postępowania. Jeśli organ prowadzący postępowanie wyda postanowienie o wszczęciu postępowania, i wówczas osoba podejrzana może być przesłuchiwana. Jeśli postępowanie nie dostarczyło (...)

 • Pobranie próbki pisma

  Pani ojca; badanie grafologiczne jest o wiele bardziej złożone. podejrzany, osoba podejrzana, przesłuchanie, badanie, pismo, próbka, pobranie, biegły, grafolog

 • Syndycy muszą być licencjonowani

  dla miejsca zamieszkania danej osoby. Osoba, która złożyła ślubowanie, winna złożyć podpis pod rotą ślubowania.  Osoba, której przyznano licencję syndyka oraz osoba (...)

 • Jakie są prawa i obowiązki podejrzanego w postępowaniu karnym?

  , których przeprowadzenie jest niezbędne, a nie łączy się z zabiegiem chirurgicznym i nie zagraża zdrowiu. Podejrzany może poprosić, aby oględzin i badań jego ciała dokonała osoba (...)

 • Jakie prawa i obowiązki ma zatrzymany w postępowaniu karnym?

  Kto ma status zatrzymanego w postępowaniu karnym? Zatrzymany to osoba podejrzana o popełnienie przestępstwa, wobec której zastosowano środek przymusu w postaci pozbawienia wolności. Do (...)

 • Jak uzyskać licencję syndyka?

  przestępstwo skarbowe. Minister Sprawiedliwości będzie mógł cofnąć licencję syndyka, w przypadku gdy osoba posiadająca licencję syndyka została skazana prawomocnym wyrokiem za nieumyślne (...)

 • Spotkanie Ministrów Sprawiedliwości Państw Grupy Wyszehradzkiej (7-9 maja 2009 r., Wrocław)

  . Poinformował, w jakich sytuacjach może być przyznana obrona z urzędu.ad. 2)Odnosząc się do kwestii prawa do tłumaczenia, Pan Minister A. Czuma poinformował, że w Polsce osoba podejrzana (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie?

  Witam, Wiele sie ostatnio slyszy na temat "najsc" policji na prywatne osoby i firmy w celu kontroli legalnosci oprogramowania. Pomijajac fakt (...)

 • Posądzenie o kradzień gotówki

  witam pracuje w firmie odzieżowej w centrum handlowym ostatnio zostałam podejrzana o kradziez pieniedzy dwum kolezanka z pracy .Sytacja ta miala miejsc (...)

 • Podejrzany z art. 270 kk

  Witam Proszę o poradę dla osoby podejrzanej o przestępstwo z art.270 KK (zarzut:posługiwanie się i przerobienie-zmiana daty biletu autobusowego (...)

 • "Praca legalna", ale bez umowy, bez PIT-u i rozliczenia?

  Witam! Dowiedziałam się na temat takiej oto pracy. Badanie rynku. Chodziło im o to, żebym podała swoje dane, wypełniła ankietę i przyszła na (...)

 • sędzia czy prokurator

  Rozpoczął się proces sądowy, w którym jestem oskarżonym. Akt oskarżenia wniósł prokurator, a pokrzywdzony ustanowił się oskarżycielem posiłkowym. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane