Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jakie podejrzany ma prawa?

  podejrzanego. W początkowym stadium procesu, jakim jest postępowanie przygotowawcze, podejrzany jest stroną. Kim jest osoba podejrzana? Oprócz tego K.p.k. posługuje się też pojęciem (...)

 • Wyjaśnienia podejrzanego i jego małżonka

  obrońca nie stawi się na przesłuchanie, można dalej toczyć postępowanie. Nie oznacza to jednak, że podejrzany może być przesłuchany jedynie w obecności obrońcy. Podejrzany może również (...)

 • Składanie wyjaśnień przez obwinionego

  stwierdzony przez Trybunał Konstytucyjny, co dotychczas nie nastąpiło. Wydaje się, że do tego momentu, dotychczasowa praktyka będzie kontynuowana. Każda osoba podejrzana o popełnienie wykroczenia (...)

 • Opinia prawna na temat osoba podejrzana a podejrzany

  Nie szukaj dłużej informacji na temat osoba podejrzana a podejrzany, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wycofanie zawiadomienia o przestępstwie

  wszczęcia postępowania. Jeśli organ prowadzący postępowanie wyda postanowienie o wszczęciu postępowania, i wówczas osoba podejrzana może być przesłuchiwana. Jeśli postępowanie nie dostarczyło (...)

 • Pobranie próbki pisma

  Pani ojca; badanie grafologiczne jest o wiele bardziej złożone. podejrzany, osoba podejrzana, przesłuchanie, badanie, pismo, próbka, pobranie, biegły, grafolog

 • Podsłuch telefoniczny osoby podejrzanej

  . 237 § 3 Kodeksu postępowania karnego. Kontrolą może zostać objęta osoba podejrzana, oskarżony a także pokrzywdzony albo inna osoba, z którą może się kontaktować oskarżony albo (...)

 • Syndycy muszą być licencjonowani

  dla miejsca zamieszkania danej osoby. Osoba, która złożyła ślubowanie, winna złożyć podpis pod rotą ślubowania.  Osoba, której przyznano licencję syndyka oraz osoba (...)

 • Prawa osoby oskarżonej

  podejrzanej - przysługuje prawo do przejrzenia akt. Tak więc osoba podejrzana może zapoznać się z aktami po umorzeniu postępowania i przejrzeć treść ewentualnego donosu. (...)

 • Jak uzyskać licencję syndyka?

  przestępstwo skarbowe. Minister Sprawiedliwości będzie mógł cofnąć licencję syndyka, w przypadku gdy osoba posiadająca licencję syndyka została skazana prawomocnym wyrokiem za nieumyślne (...)

 • Spotkanie Ministrów Sprawiedliwości Państw Grupy Wyszehradzkiej (7-9 maja 2009 r., Wrocław)

  . Poinformował, w jakich sytuacjach może być przyznana obrona z urzędu.ad. 2)Odnosząc się do kwestii prawa do tłumaczenia, Pan Minister A. Czuma poinformował, że w Polsce osoba podejrzana (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane