Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Organizacja Anarchistyczna.

  Czy za członkostwo w grupie anarchistycznej grozi kara?? Czy za członkostwo w grupie anarchistycznej grozi kara?? nati_gas samo członkostwo w organizacji (...)

 • Zakładowa organizacja związkowa

  W moim zakładzie nie działa żaden związek zawodowy od 3 lat (z naszej woli). Od kilku miesięcy 3 pracowników zapisało się do "S", składając (...)

 • Organizacja non-profit

  Witam, Ja i moi znajomi chcielibyśmy założyć stowarzyszenie, które zajmowało by się w skrócie mówiąc uszczęśliwianie dzieci poprzez zabawę (...)

 • Organizacja imprezy masowej

  Witam, Chciałabym zorganizować imprezę masową, a mianowicie imprezę o grach video i komputerowych. Będą się tam znajdować maszyny, na których (...)

 • Fundacja a organizacja pożytku publicznego

  Witam, mam zamiar założyć fundację. Moje pytanie jest takie: po jakim czasie i jakie są kryteria, aby fundacja stała się organizacją pożytku (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane