Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Odliczenie VAT przez organizatora konferencji

  ). Usługi świadczone przez spółkę (organizacja imprez) są opodatkowane stawką VAT podstawową (22%). Czy spółka ma prawo do odliczenia podatku VAT z faktur za zakupy materiałów i usług (...)

 • Umowa o organizację bankietu

  określić w umowie świadczenia organizatora, tak aby uniknąć mogących powstać na tym polu jakichkolwiek nieporozumień. dzieło, usługi, bankiet, organizacja imprez, catering

 • Nie będzie zmian w przepisach o imprezach masowych

  imprez sportowych oraz ocena ich realizacji; inicjowanie i opiniowanie projektów aktów prawnych dotyczących bezpieczeństwa imprez sportowych; analizowanie i ocena działań podejmowanych przez (...)

 • Porada prawna na temat organizacja imprez

  Nie szukaj dłużej informacji na temat organizacja imprez, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zakaz stadionowy receptą na pseudokibiców - spotkanie grupy roboczej Forum Salzburg ds. imprez masowych

  przygotowań do zabezpieczenia EURO 2012 na uwagę zasługują także prace grupy roboczej G-6 ds. zabezpieczenia masowych imprez sportowych o charakterze międzynarodowym oraz działania Rady Bezpieczeństwa (...)

 • EURO 2012, czyli bezpieczny stadion

  .  Źródło: www.policja.pl / CSP Legionowo, 23 listopada 2008  Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, zabezpieczenie imprez masowych, mecze piłki nożnej, kibice, EURO 2012, stadiony

 • Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych (art. 1 - 77 [2])

  wynagrodzenia, z wyłączeniem imprez reklamowych, promocyjnych lub wyborczych. Art. 32. 1. Właściciel egzemplarza utworu plastycznego może go wystawiać publicznie, jeżeli nie łączy (...)

 • Wezwanie przez STOART do zawarcia umowy

  oryginalność płyty czy też kasety.STOART (podobnie jak ZAIKS) jako organizacja zbiorowego zarządzania prawami autorskimi ma więc prawo żądać od Państwa opłat za korzystanie z utworów. (...)

 • Organizacja imprezy okolicznościowej a koszty

  , że wydatki ponoszone przez pracodawcę na rzecz pracowników poprzez organizowanie imprez okolicznościowych i integracyjnych mogą stanowić koszt uzyskania przychodów pod warunkiem, że mają one związek (...)

 • Prezydencja Polski w Grupie Salzburg

  ; Spotkanie grupy roboczej ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego - czerwiec 2009 r., Legionowo; Spotkanie grupy roboczej ds. bezpieczeństwa imprez masowych w formacie FS + Ukraina. Źródło: www.mswia.gov.pl

 • Ustawa o podatku dochodowym od osób prawnych (art. 17 - 42)

  , której stroną jest Rzeczpospolita Polska lub z odrębnych ustaw, do uzyskania przez organ podatkowy informacji podatkowych od organu podatkowego państwa, na którego terytorium organizacja

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Mieszkania w OSP a imprezy i cisza nocna

  Witam Chciałem zasięgnąć opinii w dość nietypowej sprawie. Opis sytuacji: Mianowicie gmina wynajęła mieszkania w budynku OSP. Mieszkania znajdują (...)

 • Pytanie - pokazy filmowe

  Witam! Posiadam potężny ekran projekcyjny 16x9m oraz nagłośnienie, które służą do organizacji pokazów filmowych. Chciałbym taki pokaz zorganizować (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane