Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Biegły sądowy. Zbyt łatwo nim zostać

  powszechnie znany ze swojej nierzetelności".   Mimo tego cały czas był na liście biegłych...    Dziękuję za rozmowę biegły sądowy, proces, opinia biegłego, rola biegłego w postępowaniu (...)

 • Jakie prawa ma pacjent?

  . odwołanie od orzeczenia lekarza orzecznika ZUS). Komisja Lekarska na podstawie dokumentacji medycznej oraz, w miarę potrzeby, po zbadaniu pacjenta, wydaje orzeczenie niezwłocznie, nie później (...)

 • Możliwość złożenia skargi konstytucyjnej

  konstytucyjna, postępowanie przygotowawcze, obserwacja lekarska, psychiatryczna

 • Porada prawna na temat opinia lekarska wz��r

  Nie szukaj dłużej informacji na temat opinia lekarska wz��r, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Niestawiennictwo oskarżonego a choroba dziecka

  faksem przed rozprawą). Czy wymagana jest w takich sytuacjach jakaś opinia lekarska, zwolnienie etc.? Co mam zrobić, jeżeli kolejne terminy kolidują z zajmowaniem się dzieckiem (sprawa toczy (...)

 • Kodeks postępowania karnego

  Art. 1. Postępowanie karne w sprawach należących do właściwości sądów toczy się według przepisów niniejszego kodeksu. Art. 2. § 1. Przepisy niniejszego kodeksu mają na celu takie ukształtowanie postępowania (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Jakie zadośćuczynienie od sprawcy?

  Dzien dobry. Zostalem udeżony z piesci bez powodu w twarz , Zrobiłem obdukcje przez lekarza sądowego, który wykazal złamanie kosci nosowych z przemieszczeniem (...)

 • Co grozi sprawcy?

  co grozi sprawcy za ten czyn , maianowicie : zostalem udezony bez powodu w twarz , co spowodowalo Skrzywienie przegrody nosa na strone lewa, zlamanie wielofragmentowe (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane