Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Program "Solidarność pokoleń - działania dla zwiększenia aktywności zawodowej osób w wieku 50+"

  po 45-tym roku życia oraz w wieku emerytalnym. Osoby po 50-ym roku życia są po prostu potrzebne na rynku pracy, odchodzący na wczesne emerytury, renty czy bezrobocie 50-latkowie wcale nie (...)

 • Ustalenie widzeń dziecka z ojcem

  byłym mężem nastąpiło w orzeczeniu rozwodowym, na mocy którego przyznano mu swobodę kontaktów. Następnie na podstawie porozumienia pomiędzy Panią, a byłym mężem nastąpiło (...)

 • Równouprawnienie oraz solidarność pokoleniowa

  praw i ochrony w zakresie godzenia życia zawodowego i rodzinnego w rodzinach, do których należą osoby wymagające opieki (dzieci, osoby starsze i niepełnosprawne). Parlament wyraził jednak (...)

 • Opinia prawna na temat opiekuncze na starsze osoby

  Nie szukaj dłużej informacji na temat opiekuncze na starsze osoby, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak uzyskać paszport?

  niewypełniona. Starsze dzieci podpisują się osobiście,pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na wydanie paszportu dziecku (obowiązkowa jest obecność rodziców lub (...)

 • Seniorze - uważaj!

  zawierania umów w domu, wizyt akwizytora czy zakupów z katalogu firmy wysyłkowej. Ze względu na ograniczoną zasobność portfela, starsze osoby padają ofiarami różnego rodzaju promocji (...)

 • Tak rząd chce pomagać seniorom

  na margines społeczeństwa. Osoby starsze są potrzebne społeczeństwu do przekazywania wiedzy czy kształtowania właściwych relacji rodzinnych i międzypokoleniowych - zaznaczył minister. (...)

 • Opinia o projekcie ustawy o promocji zatrudnienia

  . ustawy, która ma na celu poszerzenie katalogu osób mogących otrzymać jednorazowo środki na podjęcie działalności gospodarczej, w tym na pokrycie kosztów pomocy prawnej, konsultacji (...)

 • Aktywna starość

  kontynuowaniu pracy oraz w zachowaniu aktywności to jedne z głównych elementów strategii UE na rzecz uporania się z problemem starzejącego się społeczeństwa. Osoby starsze (...)

 • Polska reforma emerytalna - czy mocno opiera się na trzech filarach?

  wzajemna odpowiedzialność za los innych. W niektórych krajach, jak na przykład w kontynentalnej Europie jest bardziej "rozbudowana", w innych krajach, na przykład w państwach anglosaskich, (...)

 • Rynek wtórny czy pierwotny - gdzie kupić mieszkanie?

  księgę wieczystą, tańszy jest koszt przejściowego ubezpieczenia kredytu na czas do wpisania hipoteki do księgi. Poza tym mieszkania starsze są tańsze. Na pewno na niekorzyść (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane