Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Na co uważać zimą...

  pomocy  Służby apelują również, aby zimą zwracać szczególną uwagę na osoby bezdomne i starsze - zwłaszcza takie, które po zmroku przebywają na zewnątrz (...)

 • Czy warto zapisać dziecko do klubu dziecięcego?

  przeznaczonych na pobyt dzieci, na grzejnikach centralnego ogrzewania są umieszczone osłony ochraniające przed bezpośrednim kontaktem z elementem grzejnym; w pomieszczeniach jest zapewniona temperatura (...)

 • Program "Solidarność pokoleń - działania dla zwiększenia aktywności zawodowej osób w wieku 50+"

  po 45-tym roku życia oraz w wieku emerytalnym. Osoby po 50-ym roku życia są po prostu potrzebne na rynku pracy, odchodzący na wczesne emerytury, renty czy bezrobocie 50-latkowie wcale nie (...)

 • Porada prawna na temat opiekuncze na starsze osoby

  Nie szukaj dłużej informacji na temat opiekuncze na starsze osoby, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustalenie widzeń dziecka z ojcem

  byłym mężem nastąpiło w orzeczeniu rozwodowym, na mocy którego przyznano mu swobodę kontaktów. Następnie na podstawie porozumienia pomiędzy Panią, a byłym mężem nastąpiło (...)

 • Oszukańcze firmy będą zwalczane

  przestępstw. Na przykład, gdy firmy farmaceutyczne wprowadzają gorsze leki na rynek, poniżej standardów, a uchodzi im to na sucho. Państwo powinno uniemożliwić sytuację, w której (...)

 • Równouprawnienie oraz solidarność pokoleniowa

  praw i ochrony w zakresie godzenia życia zawodowego i rodzinnego w rodzinach, do których należą osoby wymagające opieki (dzieci, osoby starsze i niepełnosprawne). Parlament wyraził jednak (...)

 • Nowa metoda oszustów - "na policjanta"

  , na ważną operację, na zakup samochodu albo wakacji w promocyjnej cenie. Oszuści są bezwzględni - umiejętnie manipulują rozmową tak, by uzyskać jak najwięcej informacji i wykorzystać starsze (...)

 • Jak uzyskać paszport?

  niewypełniona. Starsze dzieci podpisują się osobiście,pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na wydanie paszportu dziecku (obowiązkowa jest obecność rodziców lub (...)

 • Seniorze - uważaj!

  zawierania umów w domu, wizyt akwizytora czy zakupów z katalogu firmy wysyłkowej. Ze względu na ograniczoną zasobność portfela, starsze osoby padają ofiarami różnego rodzaju promocji (...)

 • Opinia o projekcie ustawy o promocji zatrudnienia

  . ustawy, która ma na celu poszerzenie katalogu osób mogących otrzymać jednorazowo środki na podjęcie działalności gospodarczej, w tym na pokrycie kosztów pomocy prawnej, konsultacji (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane