Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Opieka nad dziećmi po rozwodzie

  zakłada automatycznie, że jej zostanie przyznana opieka nad dziećmi. Czym kieruje się sąd rozstrzygając o przyznawaniu opieki nad dziećmi? A jeżeli już opieka (...)

 • Dzienny opiekun może zająć się dzieckiem

  , jeżeli osoba chcąca sprawować opiekę nad dziećmi jako dzienny opiekun posiada niezbędne kwalifikacje i doświadczenie, a więc pracowała z dziećmi do lat 3 przez okres co najmniej (...)

 • Składanie pozwu o rozwód bez orzekania winy

  Państwo, że opieka nad dziećmi ma zostać powierzona matce. W związku z tym ojciec będzie zobowiązany do zapłaty alimentów na rzecz dzieci. Jeśli pozew składa mąż, nie musi z treści (...)

 • Porada prawna na temat opieka nad dziećmi

  Nie szukaj dłużej informacji na temat opieka nad dziećmi, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Opieka nad małoletnimi dziećmi

  Jestem w trakcie sprawy rozwodowej na której na czas trwania procesu opieka nad dziećmi została przyznana ich matce. Przypuszczam że pomimo moich starań o opiekę nad moimi dziećmi (...)

 • Może zapisać dziecko do żłobka?

  życia. W ramach opieki realizowane są funkcje: opiekuńcza, wychowawcza oraz edukacyjna. Opieka w żłobku jest sprawowana nad dziećmi w wieku od ukończenia 20 tygodnia życia, zaś w klubie (...)

 • Opieka nad dziećmi

  Jestem rozwiedziony, w orzeczeniu rozwodowym mam orzeczone, że mogę uczestniczyć w opiece nad dwojgiem moich dzieci, w sprawowaniu nad nimi opieki, uczestniczeniu w podejmowaniu decyzji dotyczących

 • Więcej pieniędzy na opiekę nad dziećmi

  zawiera "Resortowy program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH +” 2018”.   Pliki do pobrania: Program, Zał. nr 1a - Oferta konkursowa dla j.s.t., Zał. (...)

 • Alkohol i opieka nad dziećmi

  . Osoba, która zgodziła się opiekować  dziećmi pod nieobecność rodziców tych dzieci, przyjmuje na siebie obowiązek sprawowania prawidłowej opieki nad tymi dziećmi. (...)

 • Opieka nad dziećmi z konkubinatu

  podanej sytuacji możliwe wydaje się takie orzeczenie sądu, które przyznawałoby opiekę nad dziećmi dziadkom lub ojcu. Przesłanką takiego rozstrzygnięcia będzie czasowa niemożność sprawowania (...)

 • Koszty rodzicielstwa

  Ze sprawozdania wynika, że opieka nad dziećmi w UE pozostaje dużym problemem dla pracujących matek.Od wielu lat rodzicom w UE bardzo trudno jest znaleźć dobrą i niedrogą ofertę usług (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane