Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Usunięcie obumarłego drzewa na opał

  będzie usuwane drzewo z plantacji. W związku z tym, istnieje możliwość założenia plantacji odpowiednich gatunków drzew, będą ścinane na opał. Wniosek o wydanie zezwolenia na usunięcie drzewa (...)

 • Komu przysługuje dodatek mieszkaniowy i jak go otrzymać?

  łącznej kwocie wydatków. Kwota ryczałtu na zakup opału stanowić będzie iloczyn obliczonego dodatku mieszkaniowego i wskaźnika udziału wydatków na opał.   Czy można starać się (...)

 • Przekazanie towaru na potrzeby firmy

  do czynienia z typowym zjawiskiem przekazania uprzednio zakupionych przez podatnika, towarów handlowych na bieżące potrzeby firmy. W pierwszej kolejności, kupiła Pani opał, jako towar handlowy z

 • Porada prawna na temat opał

  Nie szukaj dłużej informacji na temat opał, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Świadczenia z pomocy społecznej

  możliwość zorganizowania własnego warsztatu pracy. opieka społeczna, pomoc społeczna, świadczenie, zasiłek, zasiłek okresowy, zasiłek celowy, opał, okres, odwołanie

 • Wpis do CEIDG a przedmiot wykonywanej działalności gospodarczej

  , produkty rafinacji ropy naftowej. opał, sprzedaż, działalność, PKD, klasyfikacja

 • Darowizna a niedostatek darczyńcy

  środki, na przykład żywność, opał, bezpłatne mieszkanie, etc. Istotne jest, że obowiązek obdarowanego trwa tylko do momentu, kiedy wyczerpie się przedmiot darowizny (według takiego stanu, w jakim (...)

 • Wysokość alimentów z emerytury

  partycypacji dzieci w opłatach za prąd, opał, wodę itp.? W myśl artykułu 140 ustawy o emeryturach i rentach z FUS, potrącenia alimentacyjne mogą wynosić do wysokości 60% świadczenia. Przepisy (...)

 • Zniesienie współwłasności a służebność

  poprzez projektowaną działkę dla współwłaściciela. Czy mogę żądać bezpłatnego prawa przechodu i przejazdu taczkami, jeden raz w roku, by zwieźć opał i zapasy na zimę, czy też muszę zgodzić (...)

 • Definicja pracy w warunkach szkodliwych

  Czy pracę w kotłowni stosującej jako opał węgiel i miał węglowy można uznać za pracę w warunkach szkodliwych? W kotłowni często dochodzi do znacznego zapylenia pomieszczeń w momencie uzupełniania

 • Wpis prawa dożywocia w księdze wieczystej

  , ubranie, mieszkanie, światło i opał, zapewnić mu odpowiednią pomoc i pielęgnowanie w chorobie oraz sprawić mu własnym kosztem pogrzeb odpowiadający zwyczajom miejscowym. Ujawnienie w księdze wieczystej

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • chce nas wyrzucić po zrobionym przez nas remoncie.Pomocy

  Dzień dobry Jesteśmy z mężem w ciężkiej sytuacji mieszkaniowej. Opowiem po krótce. Matka męża mieszkała sama w domu piętrowym.Sytuacja zyciowa (...)

 • alimenty a możliwości ojca....

  Witam.Potrzebuje porady.Rozeszłam się z ojcem swojego 8 miesięcznego dziecka.Nie mielismy ślubu.Rozchodzac sie zostałam bez środków do życia.Sytuacja (...)

 • Sytuacja bez wyjścia ?

  Mieszkamy w domu jednorodzinnym ale każde z nas osobno. Jesteśmy po rozwodzie. Były mąż nie pracuje od 2001 roku kiedy to został zwolniony z pracy. (...)

 • dziedziczenie a umowa dożywocia

  Kilka miesięcy temu zmarł ojciec mojego dziecka. My nigdy nie bylismy małżeństwem. Jako że zmarły nie miał żony ani innych dzieci cały majątek (...)

 • Problem z ogrzewaniem

  Witam. Proszę o Waszą opinię na temat sytuacji mieszkaniowej w jednej z miejscowości znajdujących się nieopodal Leszna w woj Wlkp. Moi teściowie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane