Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ile trzeba zapłacić w sądzie?

  obowiązują następujące opłaty sądowe: Opłata podstawowa Czego dotyczy opłata Uwagi 30 zł w sprawach z zakresu prawa pracy dotyczy wyłącznie od apelacji, zażalenia, skargi (...)

 • Nowe koszty sądowe w rozmaitych sprawach cywilnych!

  r. obowiązują następujące opłaty sądowe: Opłata podstawowa Czego dotyczy opłata Uwagi 30 zł  w sprawach z zakresu prawa pracy dotyczy wyłącznie od apelacji, zażalenia, skargi (...)

 • Opłata recyklingowa od toreb na zakupy z tworzywa sztucznego

  uwzględniona opłata recyklingowa w wysokości 20 gr. Przykład: opłata przy kasie za lekką torbę na zakupy z tworzywa sztucznego jest równa 50 gr, w tym 20 gr stanowi opłata (...)

 • Porada prawna na temat opłata

  Nie szukaj dłużej informacji na temat opłata, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wysokość i konieczność uiszczania opłat od zezwoleń i od zmiany zezwoleń na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej

  organu udzielającego zezwolenia lecz do urzędu miasta w którym ma siedzibę organ zezwalający, Nie uiszczona opłata / opłata skarbowa może zostać przymusowo ściągnięta w drodze egzekucji

 • Przełomowe zmiany w służbie komorników?

  opłat egzekucyjnych przez wskazanie, że opłata minimalna wynosi 100 zł, a maksymalna nie może przekraczać 50 tys. zł (jest to znacząca suma, dlatego jednorazowa opłata przysługująca (...)

 • Czym jest podatek?

  występują tzw. ukryte formy podatku, parapodatki, jak opłata targowa czy opłata miejscowa. Zasady poboru i wysokość opłat publicznych regulowane są ustawowo. Część opłat zasila dochody (...)

 • Zwolnienie z opłaty skarbowej

  , zezwolenia, opłata, skarbowa, zwolnienie z opłaty

 • Maksymalne stawki opłat lokalnych w 2018 r.

  , opłaty, lokalne, opata miejscowa, targowa, od posiadania psa, uzdrowiskowa, opłata reklamowa, 2018 rok

 • Pełnomocnik przedsiębiorcy

  wystarczy oświadczenie jednego wspólnika albo jednego członka zarządu. W ciągu 7 dni trzeba zgłosić odwołanie do KRS. Wykorzystujesz te same formularze co do zgłoszenia prokury. Opłata sądowa (...)

 • Koszty wniesienia apelacji w sprawie gospodarczej

  postępowaniu uproszczonym, opłata będzie niższa (będzie to opłata stała)  i przy opisanej w pytaniu wartości przedmiotu sporu wynosić będzie 300 zł (taka opłata obowiązuje (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • opłata

  BARDZO PILNE!!! jeśli powód zaklada sprawę o rozwód i po 2 latach spraw sąd nie orzeka o rozwodzie i prawnie ustala separacje to kto w takim przypadku (...)

 • rosnące opłaty

  Witam bardzo prosze o odpowiedz na pytanie wydawałoby sie proste ale jednak ja czegos nie rozumiem:) posiadam mieszkanie społdzielcze własnosciowe (...)

 • Abonament RTV 2013.

  Z dniem 1 stycznia 2013 roku, opłata za używanie odbiornika radiowego wyniesie 5,65 zł miesięcznie, natomiast opłata za używanie odbiornika telewizyjnego (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

  Wysokie ODSZKODOWANIA (do 10 lat wstecz) za bezumowne korzystanie z mienia, czyli zajęcia terenu pod sieci energetyczne (np. przewody biegnące nad Twoją (...)

 • Czynsz w spółdzielni

  Kupililiśmy z żoną mieszkanie własnościowe od osoby prywatnej na rynku wtórnym (zarządzane przez spółdzielnię). W rachunku jaki wystawia nam (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane