Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Prawo własności przemysłowej (art. 63 - 119)

  przedstawiać wzór przemysłowy na tyle jasno i wyczerpująco, aby na podstawie ilustracji można było wzór odtworzyć w każdej przedstawionej w zgłoszeniu odmianie. W szczególności opis powinien (...)

 • Opłata za złomowanie pojazdu

  innego niż Rzeczpospolita Polska państwa członkowskiego UE w celu wprowadzenia go na terytorium kraju". Czy innym są opłaty związane z samym zezłomowaniem pojazdu. Opłata recyklingowa ma (...)

 • Recykling pojazdów. Koniec z opłatą za sprowadzony samochód?

  będzie stanowiło dochód województwa. Źródło: mos.gov.pl Recykling pojazdów, opłata recyklingowa, ekologia

 • Opinia prawna na temat opłata recyklingowa wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat opłata recyklingowa wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak i kiedy trzeba uiścić opłatę skarbową?

  oraz trybu jej zwrotu (Dz. U. 2006 r., Nr 246 poz. 1804); Ustawa z dnia 12 stycznia 1991 r. o podatkach i opłatach lokalnych (Dz. U. 2006 r., Nr 121, poz. 844, ze zm.)   opłata

 • Ponowna rejestracja samochodu na terytorium Polski

  , samochód, opłata recyklingowa, odsetki, akcyza, urząd komunikacyjny, badanie techniczne

 • Sprowadzanie samochodu z zagranicy a formalności jakich należy dokonać

  drogowy, pojazd, eksploatacja, przegląd, dowód rejestracyjny, zaświadczenie, akcyza, opłata recyklingowa, homologacja, odprawa celna, badanie techniczne, własność

 • Łatwiej zarejestrować auto z zagranicy

  rejestracyjnego - 0,50 zł, 2) pozwolenia czasowego - 0,50 zł, 3) zalegalizowanych tablic (tablicy) rejestracyjnych - 0,50 zł, 4) nalepki kontrolnej - 0,50 zł, 5) karty pojazdu - 0,50 zł. Opłata recyklingowa (...)

 • Ważne dla ubiegających się o certyfikat księgowy!

  . Co reguluje nowe rozporządzenie?Rozporządzenie określa:wzór wniosku i wykaz dokumentów składanych przez osoby ubiegające się o wydanie certyfikatu księgowego; wzór certyfikatu księgowego (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 21 - 119)

  porozumieniu z ministrem właściwym do spraw łączności i Prezesem Narodowego Banku Polskiego, może określić, w drodze rozporządzenia, wzór formularza wpłaty gotówkowej oraz polecenia przelewu (...)

 • Zmiana danych KRS

  udziałów, ewentualnie uchwałę o zgodzie na ich zbycie i oświadczeniami o rezygnacji z prawa pierwokupu, oświadczenie nowego członka zarządu, adres nowego członka zarządu, wzór podpisu członka (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zniknęła opłata recyklingowa od 2011?

  Jak do tej pory była opłata recyklingowa w wysokości 500 zł od pojazdów sprowadzanych z zagranicy, wiem że planowali to znieść w tym roku. Czy (...)

 • opłata recyklingowa 2011

  Witam Ile wynosi w roku 2011 opłaca recuklingowa?Z góry dziękuję za odpowiedzi

 • Pozew o rozwód

  Prosze o pomoc, z mezem nie mieszkam od roku-musiałam się wyprowadzic-a własciwie uciec w nocy z domu, glownie z powodu alkocholu i awantur-zreszta (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane