Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Przekształcenie umowy o pracę w umowę na zlecenie - czy zgodne z prawem?

    Przez ponad dwa lata (od września 2008r) pracowałam w firmie (Sp.J.) na umowie o pracę na czas nieokreślony. W listopadzie 2010r. pracodawca po mojej (...)

  • Opłacanie zaległych składek ZUS ?

    Założmy że ktoś jest bezrobotny ale na własną rękę opłaca sobie składki ZUS - od płacy minimalnej (19,52% i 13% emerytury i renty). Czy jeśli (...)

  • Umowa zlecenie, student, NFZ

    Witam, Dużo się naczytałem na róznych forach, dalej niewiele wiem. Moja sytuacja wydaje się dość prosta: studiuję, mam mniej niż 26 lat. Nie (...)

  • Wynajem mieszkania donos

    Witam. Sprawa wygląda tak wynająłem mieszkanie 02.02.2013 podpisując tak zwaną umowę smieciową. W dniu 10.03.2013 zaczadziłem się podczas kąpieli (...)

  • umowa zlecenie - STUDENT !!!

    Pracodawca, decydując się na zatrudnienie studenta na umowę zlecenie, nie opłaca od tego typu umowy składek na ubezpieczenie społeczne, pod warunkiem, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane