Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • VAT przy imporcie towarów

  właściwego organu celnego zawierający informację o dopuszczeniu towaru na polski obszar celny oraz o wymiarze należności celnych (tak: D. Kosacka-Łędzewicz, B. Olszewski, Eksport-import i transakcje

 • Nieodpłatne przekazanie towarów a WDT

  wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów. Tak więc w deklaracji VAT nie pojawi się żaden obrót z tego tytułu. Tak: D. Kosacka-Łędzewicz, B. Olszewski, Eksport-import i transakcje wewnątrzwspólnotowe. (...)

 • Barczyk i Pawłowicz powalczą o posadę sędziego TK

  ;łtworzyła ustawę o zgromadzeniach z 1990 roku oraz pracowała w Biurze Prasowym Rządu, gdy premierem był Jan Olszewski. Informację o kandydatach potwierdziło dzisiaj Biuro Prasowe Kancelarii Sejmu. (...)

 • Porada prawna na temat olszewski

  Nie szukaj dłużej informacji na temat olszewski, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Kancelaria Prawnicza w Warszawie

  Poszukuję dobrego adwokata w sprawach gospodarczych Witam, Jeżeli potrzebny jest koniecznie adwokat, to polecam Kancelarię Adwokacką Artura Jaśkiewicza (...)

 • Roszczenie o zwrot nieruchomości

  Jakie są szanse zwrotu nieruchomości wywłaszczonej w 1967roku . żadne pieniadze nie zostały pobrane (pawelolszewski) Zwrot nieruchomosci raczej nie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane