Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zwrot kosztów za utrzymanie dziecka

  Witam - proszę o odpowiedź w następującej sprawie. Ojciec 17 letniego obecnie syna od 2007 roku wychowuje dziecko sam, matka wyprowadziła się z mieszkania (...)

 • Import od osoby fizycznej a legalna sprzedaż.

  Witam. Mam następujący problem,jestem osobą fizyczną nie prowadzącą DG,i sprowadzam towar spoza UE od osoby fizycznej kupiony na aukcji internetowej,którym (...)

 • Najem okazjonalny mieszkania a Urząd Skarbowy

  Witam Chcę wynajć okazjonalnie mieszkanie (współwłasność z żoną). Czy w umowie najmu musimy występować oboje, jeśli nie to jakie są plusy/minusy (...)

 • Pokój gościnny

  Dzień dobry, Nie wiem czy z tym problemem powinienem zwracać się w tym dziale. Stan faktyczny. Nadleśnictwo posiada budynek mieszkalny 2rodzinny, (...)

 • kara za kłusownictwo

  ostatnio sie dowiedzialem ze polowanie na zwierzeta takie jak bażanty, kuropatwy, zajace ktore sa na polu za moja dzialka, bez pozwolenia i zezwolenia (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane