Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Odległość ogrodzenia od pasa drogowego

  pasów drogowych, poza terenem zabudowy, w odległości mniejszej niż 5 m od granicy pasa. droga, pas drogowy, ogrodzenie, budowa ogrodzenia, deweloper, zarządca drogi, zgoda, pozwolenie

 • Spór z sąsiadem o ustawienie budynku i ogrodzenia - opinia prawna

  miary", a więc dozwolonego negatywnego oddziaływania na nieruchomości sąsiednie.  prawo budowlane, prawo sąsiedzkie, usytuowanie budynku, spór z sąsiadem, sąsiednia działka

 • Ogrodzenie od strony drogi wewnętrznej-zgłoszenie

  budowlanego, że wykonała ogrodzenie bez planu. Nadzór budowlany przyjechał na kontrolę, zrobił zdjęcia i notatkę. Nadzór wysłał do gminy zapytanie jaka to jest droga, przy której zostało wykonane (...)

 • Opinia prawna na temat ogrodzenie betonowe a prawo budowlane

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ogrodzenie betonowe a prawo budowlane, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Co możesz robić na swojej działce bez zgody sąsiada - opinia prawna

  są zgodne, ponieważ brak jest podstawowej informacji - co jest przedmiotem tych prac. Na pytanie, czy sąsiad ma prawo wykonywać wszelkie prace budowlane na swojej działce bez odpowiedniego (...)

 • Zasady zakładania parku miejskiego i zoo

  postępowaniem ze zwierzętami. zoo, park zoologiczny, ogród miejski, ogrodzenie, zezwolenie, insepkcja weterynaryjna, gmina, prawo budowlane

 • Budowa ogrodzenia

  zapewniający ochronę uzasadnionych interesów osób trzecich. Zatem sąsiad będzie mógł zgłosić sprzeciw, jeżeli uzna, że budowa ogrodzenia narusza jego prawa. Najlepiej zatem budować ogrodzenie (...)

 • Budowa ogrodzenia od ulicy

  Jeśli mam ogrodzenie swojej działki budowlanej od ulicy, a przed tym ogrodzeniem (ale od strony swojej działki, a więc na moim terenie) chcę postawić dodatkowe ogrodzenie odcinające mnie od (...)

 • Wysokość ogrodzenia a prawo sąsiedzkie

  sąsiedzkiego (prawo widoku, światła itp.). płot, ogrodzenie, prawo sąsiedzkie, wysokość ogrodzenia, pozwolenie na budowę, zgłoszenie

 • Koszty remontu wspólnego ogrodzenia

  postawić nowe ogrodzenie, to wspólnota mieszkaniowa nie będzie zobowiązana do ponoszenia kosztów i nie będzie Pan mógł żądać zwrotu poniesionych nakładów. remont, ogrodzenie, koszt, (...)

 • Obiekt budowlany a ogrodzenie

  W jaki sposób ustawa Prawo budowlane definiuje pojęcie obiektu budowlanego? Czy w jego skład wchodzi ogrodzenie? W tym zakresie należy wskazać na definicję obiektu budowlanego. Zgodnie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane