Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ograniczenie praw rodzicielskich

  Chcę podać żonę do sądu o ograniczenie praw rodzicielskich wobec dwojga dzieci. Żona, mimo że mam sądownie ustalone kontakty z dziećmi, w ogóle na nie pozwala lub ogranicza je do minimum. (...)

 • Zmiana orzeczenia o władzy rodzicielskiej

  alimentów. Dostałem już wezwanie i termin rozprawy. Chciałbym też złożyć wniosek o zmianę ustalonych kontaktów z dziećmi, a także o ograniczenie praw rodzicielskich. Czy niepłacenie (...)

 • Orzeczenie separacji a kontakty z dziećmi

  składać tylko wniosek o ograniczenie praw rodzicielskich żonie, która dzięki mojej ugodzie ma je całkowite? Ograniczenie władzy rodzicielskiej, ustalenie kontaktów z dziećmi, (...)

 • Porada prawna na temat ograniczenie praw rodzicielskich

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ograniczenie praw rodzicielskich, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Orzeczenie o alimentach i władzy rodzicielskiej

  Ojciec złożył wniosek o ograniczenie praw rodzicielskich matki dziecka z jednoczesnym ustaleniem zamieszkania dziecka u ojca. Do chwili obecnej dziecko zamieszkiwało z matką a ojciec płacił (...)

 • Wniosek o ograniczenie władzy rodzicielskiej

  placówki sprawującej częściową pieczę nad dziećmi, 5) zarządzić umieszczenie małoletniego w rodzinie zastępczej albo w placówce opiekuńczo - wychowawczej. władza rodzicielska; rodzice; ograniczenie (...)

 • Paszport dla małoletniego dziecka

  . Ograniczenie praw rodzicielskich ojca do decydowania w sprawach najważniejszych dziecka obejmuje również prawo do wyrażania zgody na wydanie paszportu. Zgodnie z kodeksem rodzinnym i (...)

 • Alimenty dla synowej i wnuków

  ograniczenie praw rodzicielskich syna, wystąpić o kuratora dla niego, czy żądać badań psychiatrycznych? Czy jako babcia mogę wystąpić o rodzinę zastępcza, jeśli matka nie ma środków (...)

 • Umowa o reprezentację z fachowym pełnomocnikiem

  kompletnym fiaskiem. Ograniczenie praw rodzicielskich przy wyborze szkoły oraz w sprawie leczenia dziecka, rozwód z wyłącznym orzeczeniem o winie oraz poniesienie wszystkich kosztów sądowych (...)

 • Dobro dzieci ma być jeszcze bardziej chronione

  pracowników opieki społecznej, prowadzą z urzędu postępowania o ograniczenie praw rodzicielskich. ##baner## Nie jest o tym informowana prokuratura, która ma największe (...)

 • Ustalenie widzeń dziecka z ojcem

  priorytetu. Dodatkowo zawnioskował o ograniczenie mu praw rodzicielskich, do możliwości współdecydowania o sprawach zdrowia, edukacji i miejsca zamieszkania oraz zachowanie swobody kontaktów (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej

  Ojciec mojego dziecka nigdy nie był moim mężem i nie mieszkał ze mną od chwili urodzenia się naszej córki. Wcześniej kilka miesięcy mieszkaliśmy (...)

 • Ograniczenie praw rodzicielskich

  W zeszłym miesiącu zakończyła sę sprawa rozwodowa. Sąd orzekł rozwód wyłącznie z mojej winy i ograniczył prawa rodzicielskie. Była żona oraz (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

  Czy jest możliwość pozbawienia ojca praw rodzicielskich i żeby także płacił alimenty. Proponował mi bym usuęła ciążę i wogóle nie interesował (...)

 • Wniosek o ograniczenie praw rodzicielskich

  Witam chciałabym wyjechać za granicę z dzieckiem na pobyt stały i tam aby wyrobić dokumenty dziecku będę potrzebowała podpisu ojca. Ale aby to (...)

 • Ograniczenie Praw rodzicielskich.

  Witam mam poważny problem. Z matką swojej 2 letniej córeczki nie jesteśmy od pół roku. Sąd przyznał jej alimenty które płacę co miesiąc. Niestety (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane