Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Pozbawienie i ograniczenie władzy rodzicielskiej

  przypadkami ograniczenia włądzy rodzicielskiej ze względu na zagrożenie dobra dziecka, możliwe są również inne sytuacje uzasadniające ograniczenie władzy rodzicielskoej - zob.: Ograniczenie (...)

 • Stawiennictwo w sprawie o pozbawienie praw rodzica

  właściwym do rozpoznania sprawy o pozbawienie praw rodzicielskich jest Sąd polski. Postępowanie w sprawie pozbawienia praw rodzicielskich rodzica w stosunku do dziecka jest postępowaniem (...)

 • Władza rodzicielska rodzica nad dzieckiem

  ustalenia ojcostwa. W odniesieniu do deklaracji o zrzeczeniu się praw rodzicielskich, to prawo polskie rodzinne nie przewiduje takiej instytucji. W postępowaniu o ograniczenie lub pozbawienie (...)

 • Opinia prawna na temat ograniczenie praw rodzicielskich matce

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ograniczenie praw rodzicielskich matce, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Miejsce pobytu dziecka a władza rodzicielska

  dziecka takiego szczególnego znaczenia nie ma. Uchwała Sądu Najwyższego z dnia 20 maja 2011 roku, sygn. akt III CZP 20/11 rodzice, dziecko, miejsce pobytu, kontakty, ograniczenie władzy

 • Alimenty dla synowej i wnuków

  ograniczenie praw rodzicielskich syna, wystąpić o kuratora dla niego, czy żądać badań psychiatrycznych? Czy jako babcia mogę wystąpić o rodzinę zastępcza, jeśli matka nie ma środków (...)

 • Utrudnianie kontaktów z dzieckiem przez matkę

  Mam 4 - miesięczną córeczkę, z którą mogę się spotykać raz na 2 tygodnie na 3 godziny, mam przysądzone alimenty 300 zł. Nie mam ograniczonych praw rodzicielskich, z moją dziewczyną nie (...)

 • Prawdopodobieństwo ograniczenia praw ojca

  ośrodkach psychologicznych. Nie jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi na pytanie jak często Sądy orzekają ograniczenie praw ojca. Są to bowiem dane statystyczne, których nie prowadzimy. Na (...)

 • Zmiana orzeczenia o władzy rodzicielskiej

  alimentów. Dostałem już wezwanie i termin rozprawy. Chciałbym też złożyć wniosek o zmianę ustalonych kontaktów z dziećmi, a także o ograniczenie praw rodzicielskich. Czy niepłacenie (...)

 • Ograniczenie praw rodzicielskich

  Chcę podać żonę do sądu o ograniczenie praw rodzicielskich wobec dwojga dzieci. Żona, mimo że mam sądownie ustalone kontakty z dziećmi, w ogóle na nie pozwala lub ogranicza je do minimum. (...)

 • Zachowania patologiczne dziecka

  będzie rozpatrywał sąd rodzinny? Na policji powiedziano, że tak. Co zrobić, by czuć się bezpiecznym? Ograniczenie lub odebranie praw rodzicielskich może nastąpić przez sąd rodzinny, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Ograniczenie Praw rodzicielskich.

  Witam mam poważny problem. Z matką swojej 2 letniej córeczki nie jesteśmy od pół roku. Sąd przyznał jej alimenty które płacę co miesiąc. Niestety (...)

 • ograniczenie praw rodzicielskich samotnej matce

  Witam Mam takie pytanie jestem matką i sama wychowuję swoje dziecko czy sąd może ograniczyć mi prawo do dziecka jak sama wychowuję?Z góry dziękuję (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej

  Ojciec mojego dziecka nigdy nie był moim mężem i nie mieszkał ze mną od chwili urodzenia się naszej córki. Wcześniej kilka miesięcy mieszkaliśmy (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

  Czy jest możliwość pozbawienia ojca praw rodzicielskich i żeby także płacił alimenty. Proponował mi bym usuęła ciążę i wogóle nie interesował (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich.

  Proszę o pomoc. Jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o prawo i nie wiem jak się za to zabrać. Problem polega na tym, że chcę by pozbawiono praw (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane