Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • "Nigeryjski szwindel"

  kontaktu. Przestępcy śledzą wszystkie informacje, które mogą świadczyć o nagłej śmierci (katastrofa komunikacyjna, pożar lub trzęsienie ziemi) osoby o takim samym nazwisku jak potencjalna ofiara. (...)

 • Jak może bronić się ofiara przemocy?

  1997 r. Kodeks postępowania karnego (Dz. U. 1997 r., Nr 89, poz. 555 ze zmianami). przemoc, przemoc w rodzinie, ofiara przemocy, przestępstwo na członkach rodziny, osoba najbliższa

 • Państwowa kompensata przysługująca ofiarom niektórych przestępstw umyślnych

  .) ofiara przestępstwa, przemoc, państwowa kompensata przysługująca ofiarom niektórych przestępstw umyślnych, utracone zarobki, środki utrzymania, koszty leczenia, pogrzebu, zabity, śmierć, doznanie

 • Porada prawna na temat ofiara

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ofiara, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Gwałciciele dostaną za swoje...

  ;Tabela zmian  gwałciciel, gwałt, ofiara, przemoc, kara, przestępstwo, środek karny, pokrzywdzony, sprawca, zakaz zbliżania się, zbrodnia

 • Ofiary handlu ludźmi lepiej chronione

  znaleźć różne potrzebne informacje. e-prawnik.pl handel, ludźmi, ofiara, pobyt stały

 • Wniosek o przyznanie kompensaty dla ofiar niektórych przestępstw

  wygasa. ofiara, przestępstwo, kompensata, koszty leczenia, utracony zarobek, koszty pogrzebu, sprawca

 • Wakacje 2014: uważaj na dopalacze i pigułki gwałtu

  . Ofiara niestety nie pamięta co się z nią działo, może nawet nie pamiętać sprawcy. W czasie wakacyjnych szaleństw nie powinniśmy tracić zdrowego rozsądku, chodzić samemu na imprezy, przyjmować (...)

 • Dochodzenie odszkodowanie od sprawcy wypadku

  ? Jeżeli w wyniku czynu niedozwolonego, jakim było spowodowanie wypadku, ofiara wypadku umiera, jej bliskim przysługuje szereg roszczeń w stosunku do podmiotu, który był sprawcą wypadku. Roszczenia (...)

 • Sprawca przemocy rodzinnej opuści mieszkanie ofiary

  środowiskach lub miejscach, w których ofiara może się pojawić.Dariusz Madejski, e-prawnik.pl przemoc rodzinna, przemoc, sprawca, ofiara, groźba

 • Kompensata dla ofiar przestępstw

  169, poz. 1415). karne, przestępstwo, ofiara przestępstwa, osoba najbliższa, przestępstwo umyślne, kompensata

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Czy Bielsko-Biała posiada jeszcze resztki sprawiedliwości w Sadzie?

  Witam, chciał bym prosić Państwa o zainteresowanie niezwykłą i szokującą sprawą która toczy się przed sądem w Bielsku- Białej. Sprawa była (...)

 • Pytanie odnośnie art. 200 KK par. 2

  Witam! mam pytanie odnośnie art 200 dokładnie paragraf 2. "tej samej karze podlega kto w celu zaspokojenia seksualnego małoletniemu poniżej lat 15 (...)

 • Podpis elektroniczny-ciekawy przypadek

  W domu maklerskim "X" posiadam rachunek inwestycyjny oraz podpisaną umowę na zlecenia składane poprzez internet.Zajmuję się kontraktami (...)

 • co grozi za pobicie

  Witam Chciałem się zapytać co może grozić za pobicie osoby niepełnoletniej? Z góry dziękuję Pobicie - czyli sytuacja, w której co najmniej (...)

 • Art.156 k.k-Pomóżcie.

  Trwa postępowanie w sprawie ciężkiego uszczebku w wyniku ,którego jest ofiara śmiertelna.Taki zarzut jest wstępny i postawila go policja po przesluchaniu.Prokurator (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane