Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Odwołanie od decyzji

  dokumenty w tym pełnomocnictwo do działania w moim imieniu. Niezależnie od aspektu karnego czy mogę skutecznie odwołać się od takiej decyzji? W przedmiotowej sprawie, (...)

 • Zakładanie firmy w tzw. jednym okienku

  urzędów gmin.Rejestracja w KRSObowiązujący od 31 marca 2009 r. system tzw. „jednego okienka" dotyczy nie tylko przedsiębiorców jednoosobowych, ale również (...)

 • Jak ubiegać się o wydanie interpretacji podatkowej?

  – na rachunek Izby Skarbowej w Bydgoszczy, nr konta bankowego: 52 1010 1078 0040 6622 3100 0000 lub gotówką w punkcie kasowym w Biurze Krajowej Informacji Podatkowej w Toruniu. Dyrektor (...)

 • Opinia prawna na temat odwołanie od decyzji zus w sprawie świadczenia rehabilitacyjnego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat odwołanie od decyzji zus w sprawie świadczenia rehabilitacyjnego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Czy będzie zwrot akcyzy od sprowadzanych samochodów?

  złożony przez Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie w sprawie Maciej Brzeziński przeciwko Dyrektorowi Izby Celnej w Warszawie. W czerwcu 2004 r. M. Brzeziński, (...)

 • Termin rozpatrzenia sprawy przez SKO

  W dniu 2006.03.01 złożyłem odwołanie od Decyzji Starosty do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Odwołanie złożyłem w sekretariacie Starostwa otrzymując potwierdzającą (...)

 • Jak funkcjonuje komisja przetargowa - stan prawny na dzień 1 marca 2004 r.

  warunków zamówienia, zaproszeniu do udziału w postępowaniu albo w zaproszeniu do składania ofert. Każdy z członków komisji ma obowiązek przygotowania uzasadnienia (...)

 • Prawo własności przemysłowej (art. 1 - 62)

  oryginał zostanie dostarczony po terminie, o którym mowa w ust. 3; w takim przypadku zgłoszenie przesłane telefaksem uznaje się za niebyłe.6. W przypadku gdy zgłoszenie przesłane w (...)

 • Stwierdzenie nieważności decyzji

  W odwołaniu od decyzji I instancji zażądałem jednocześnie uchylenia decyzji i stwierdzenia jej nieważności, bowiem przesłanki obu wniosków zostały wypełnione.Czy w postępowaniu (...)

 • ZUS od dodatkowych świadczeń na rzecz pracownika

  odprowadzone powinny być od nich składki ZUS? Podstawą wymiaru składki ZUS pracownika jest przychód w rozumieniu przepisów o podatku dochodowym od osób fizycznych (...)

 • Czy obowiązuje postanowienie po uchyleniu decyzji

  nową decyzję. Czy pismo -wniosek strony o wszczęciu postępowania na podstawie którego urząd wszczął postępowanie w 2000r nadal jest ważne czy w związku z uchyleniem decyzji ostatecznych (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)

 • wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

  Czy pracownik może wypowiedzieć umowę o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego i czy treść jest zgodna z kodeksem pracy-"wnoszę o wypowiedzenie (...)

 • ZUS i zadłużenie

  Witam Proszę o rade w nast sprawie; Prowadziłem kiedyś firmę, która okazała się niewypałem, w ten sposób dorobiłem się mnóstwa długów, wtym (...)

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

  Jestem nauczycielką i chciałabym skorzystać z przysługującego mi urlopu dla poratowania zdrowia, ale dopiero od września, czyli od początku przyszłego (...)

 • CHOROBOWE

  Witam!Proszę mi odpowiedzieć za ile dni chorobowego płaci pracodawca a od ,którego dnia płaci ZUS/Chciałam też zapytać czy zakład pracy może (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane