Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Dotacje na innowacje, czyli jak pomóc branży samochodowej

  to tragedia z punktu widzenia zatrudnienia. W niektórych państwach członkowskich zanotowano spadek rejestracji pojazdów o 20%-30%. Ta sytuacja wynikła po części z błędów popełnionych (...)

 • Procedury Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej

  sporządzania protokołu dokumentującego powyższe czynności, postępowania z produktami leczniczymi wycofanymi z obrotu lub nieodpowiadającymi obowiązującym wymaganiom jakościowym, postępowania (...)

 • Roczne sprawozdanie w sprawie równości kobiet i mężczyzn (2008)

  przedsiębiorstwach rodzinnych, gdzie kobiety są w mniej korzystnej sytuacji niż mężczyźni. W związku z utrzymującymi się dysproporcjami w wynagradzaniu pracy kobiet i (...)

 • Porada prawna na temat odszkodowanie z zus za zlamanie nogi nie w pracy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat odszkodowanie z zus za zlamanie nogi nie w pracy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zatrudnienie Duńczyka w Polsce i Danii

  , które osoba mająca miejsce zamieszkania w Umawiającym się Państwie (np. w Danii) otrzymuje za pracę najemną, podlegają opodatkowaniu tylko w tym Państwie (Danii), chyba że (...)

 • Przejście na KRUS osoby prowadzącej działalność

  czy będę musiał płacić ZUS jeśli będę posiadał odpowiedni areał i zostanę objęty tym ubezpieczeniem. Ubezpieczeniu wypadkowemu, chorobowemu i macierzyńskiemu w KRUS podlega z (...)

 • Emerytura z Polski dla osoby zamieszkałej za granicą - opinia prawna

  ;art. 8 osobom zamieszkałym za granicą w państwie, z którym nie łączy Rzeczpospolitą Polską umowa międzynarodowa w dziedzinie ubezpieczeń społecznych, decyzje w (...)

 • Prokuratoria Generalna

  Prokuratorii Generalnej w przedmiocie przejęcia sprawy jest wiążące.  W sprawach, w których wartość przedmiotu sporu nie przewyższa kwoty 1 000 000 zł, oraz w (...)

 • Wzruszenie prawomocnego wyroku rozwodowego

  W maju 2003 roku ogłoszono wyrok w sprawie o rozwód. Adwokat, który był moim pełnomocnikiem, pomimo moich próśb nie złożył odwołania od wyroku w określonym sądownie terminie, (...)

 • Zasadność wypowiedzenia umowy o pracę, zawartej na czas nieokreślony

  Chciałbym podważyć zasadność wypowiedzenia mojej umowy o pracę, zawartej na czas nieokreślony. W jaki sposób mogę to zrobić? Jak podaje Małgorzata Gersdorf w publikacji Kodeks pracy. (...)

 • Wypłata zasiłku pielęgnacyjnego

  . Inne świadczenie opiekuńcze to świadczenie pielęgnacyjne, które wypłaca się z tytułu rezygnacji z zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej w związku z koniecznością (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane