Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Rozliczanie diet zagranicznych

  którym pracodawca nie policzył mi diet za 1 i 3 maja, twierdząc, iż za te dni diety nie przysługują (mimo, iż cały czas jestem w delegacji zagranicznej) oraz czerwiec (...)

 • Opłacanie składek ZUS przez pełnomocnika

  . Udzielenie pełnomocnictwa następuje w formie oświadczenia woli mocodawcy złożonego pełnomocnikowi. Udzielenie pełnomocnictwa nie jest równoznaczne z "zatrudnieniem" pełnomocnika przez (...)

 • Środki ochrony indywidualnej na forum Rady Ochrony Pracy

  , zastępca głównego inspektora pracy. Wynika z nich, że aż jedna czwarta spośród 1651 środków ochrony indywidualnej skontrolowanych przez inspektorów pracy w latach 2006-2008 (...)

 • Opinia prawna na temat odszkodowanie z zus za zlamanie nogi nie w pracy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat odszkodowanie z zus za zlamanie nogi nie w pracy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Dyskusja o wynikach szczytu Rady Europejskiej (19-20 marca 2009 r.)

  energetykę, telekomunikację i transport, które przyczynią się do utworzenia miejsc pracy, przygotują Europę na wyzwania przyszłości i zmniejszą napięcie w relacjach z Rosją. Wyraził (...)

 • Czas pracy - policja

  się pytanie, w jaki sposób powinno się stosować przelicznik godzinowy w wyrównywaniu tych godzin (wolne otrzymywane przez policjantów) przy uwzględnieniu pracy w dni robocze oraz (...)

 • Rozliczenie zaliczek w umowie zlecenia

  rozliczone po zarejstrowaniu umowy w ZUS. W styczniu 2001 roku otrzymałam wezwanie do zapłaty opiewające na kwotę, której nie byłam w stanie zwrócić. W maju br (...)

 • Uprawnienia Policji w sprawach o wykroczenia

  , legitymując pasażerkę, jeżeli nie zażądała przedstawienia legitymacji nie złamał prawa. Gdyby zażądała przedstawienia legitymacji służbowej odmowa byłaby niezgodna z prawem (...)

 • Wypowiedzenia umowy o pacę a odprawa

  pracowników, jeżeli przyczyny te stanowią wyłączny powód uzasadniający wypowiedzenie stosunku pracy lub jego rozwiązanie na mocy porozumienia stron, a zwolnienia w okresie nieprzekraczającym (...)

 • Wystawienie swiadectwa pracy a kontynuacja umowy

  pracy pracodawca jest obowiązany niezwłocznie wydać pracownikowi świadectwo pracy. Jednak w przypadku rozwiązania lub wygaśnięcia umowy o pracę z pracownikiem, z którym (...)

 • Straż Graniczna po nowemu. Rząd ujawnił plan

  Granicznej w Raciborzu; do dnia 31 grudnia br. utworzona zostanie nowa Placówka Straży Granicznej w Olsztynie; z dniem 31 grudnia br. zniesione zostaną placówki Straży Granicznej: (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane