Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nienależyte wykonanie umowy najmu

  pokój nie dość ze okazał się małą klitką, to jeszcze ubikacja znajdowała się z tyłu łóżka za półścianką i była nie oddzielona od pokoju ani drzwiami, ani nawet zasłonką. (...)

 • Poprawne rozliczenie wypłat z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  uznany za zupełny – poza jego zakresem pozostają takie świadczenia w naturze, które nie są świadczeniami rzeczowymi, czyli nie mają charakteru materialnego. Bez wątpienia (...)

 • Najniższy od lat poziom wakatów w polskiej Policji

  2870 wakatów w Policji. Tak niskiego poziomu wolnych miejsc pracy w tej instytucji nie notowano od dawna. Jednocześnie liczba zatrudnionych policjantów przekroczyła 100 tysięcy. (...)

 • Opinia prawna na temat odszkodowanie z zus za zlamanie nogi nie w pracy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat odszkodowanie z zus za zlamanie nogi nie w pracy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wynagrodzenie pełnomocnika

  Adwokat prowadzi sprawę cywilną, ale nie jestem zadowolony z rezultatów jego pracy, czy w związku z tym mogę zerwać z nim umowę nie ponosząc kosztów z (...)

 • (Niekoniecznie) wymarzony koncert

  możliwości dochodzenia roszczeń w związku z nienależytą realizacją świadczenia. Organizatorzy wskazują, że w związku z odwołaniem koncertu, zmianą wykonawcy - konsumentowi (...)

 • Umowa zlecenia z pracodawcą

  wykonywania zleconych czynności, nie później niż w terminie 7 dni od przedstawienia przez niego rachunku” lub  „przyjmujący zlecenie  otrzyma wynagrodzenie w kwocie (...)

 • Zwrot nienależnego pracownikowi zasiłku chorobowego

  administracyjna oznacza przymusowe doprowadzenie do zwrotu bezpodstawnie pobranych zasiłków w trybie procedury przewidzianej przez ustawę z 17 czerwca   1966 r. o postępowaniu (...)

 • Ciąża a zwolnienie

  Jestem zatrudniona na czas nieokreślony w spółce z o.o., w wymiarze 1/2 etatu. Obecnie jestem w 6 miesiącu ciąży. Cały czas pracuję, jednak atmosfera w pracy jest (...)

 • Rozliczanie diet zagranicznych

  którym pracodawca nie policzył mi diet za 1 i 3 maja, twierdząc, iż za te dni diety nie przysługują (mimo, iż cały czas jestem w delegacji zagranicznej) oraz czerwiec (...)

 • Środki ochrony indywidualnej na forum Rady Ochrony Pracy

  , zastępca głównego inspektora pracy. Wynika z nich, że aż jedna czwarta spośród 1651 środków ochrony indywidualnej skontrolowanych przez inspektorów pracy w latach 2006-2008 (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane