Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Uprawnienia Policji do zatrzymywania osób

  odszkodowania za poniesione szkody, a także zadośćuczynienia za doznane krzywdy moralne. Policja ma obowiązek zwolnić zatrzymanego natychmiast, gdy ustaną przyczyny uzasadniające zatrzymanie, (...)

 • Składka ZUS dla wspólników spółki z o.o.

  okoliczność spółki jednoosobowej. Udziałowcy zatem nie podlegają ubezpieczeniu społecznemu z tytułu posiadania udziałów w spółce z o.o. Jednakże jeśli pobierają wynagrodzenie (...)

 • Zatrudnienie bezrobotnego

  Będąc zarejestrowany jako bezrobotny, od końca zeszłego roku pracowałem społecznie na zasadach wolontariatu w pewnym stowarzyszeniu. W styczniu tego roku nie stawiłem się w Urzędzie (...)

 • Opinia prawna na temat odszkodowanie z zus za zlamanie nogi nie w pracy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat odszkodowanie z zus za zlamanie nogi nie w pracy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rencista rolnik a składki ZUS

  , które mają ustalone decyzją ZUS prawo do renty z tytułu niezdolności do pracy z systemu powszechnego, a nie dotyczy osób pobierających renty rolnicze z (...)

 • Przejście na emeryturę górniczą po rencie

  do pracy z tytułu wypadku przy pracy, wypadku w drodze do pracy lub z pracy albo z tytułu choroby zawodowej, za które wypłacone zostało wynagrodzenie (...)

 • Opodatkowanie wynagrodzenia marynarzy

  również za granicą (podwójne opodatkowanie). W tym jednak przypadku dochody uzyskane przez Polaków (polskich rezydentów) w państwach, z którymi Polska nie ma podpisanej (...)

 • Zwrot kosztów przejazdu niepracownika kosztem

  holenderskiej. Osoby wysłane nie są pracownikami spółki. Spółka wypłaciła każdej z tych osób diety 42 euro za każdy dzień i zwrot kosztów przejazdu prywatnym samochodem 0,29 euro (...)

 • Ulga na dziecko pracujące za granicą

  się w szkołach, o których mowa w przepisach o systemie oświaty lub w przepisach - Prawo o szkolnictwie wyższym, jeżeli w roku podatkowym dzieci te nie uzyskały dochodów, (...)

 • Za brak prądu należy się odszkodowanie

  Gospodarstwo domowe może otrzymać nawet 5 tys. złotych za szkody, powstałe na skutek przerw w dostawie prądu. Przedsiębiorcy mogą dostać o wiele więcej - dla nich ustawodawca nie (...)

 • Cesja ubezpieczenia

  umowie kredytowej z bankiem nie ma żadnego punktu, że w razie wypadku, odszkodowanie przejmuje bank. Na jaki cel bank mógł przejąć te pieniądze, gdzie ma je zaksięgować i na (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane