Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kto podlega (i co z tego ma) ubezpieczeniu zdrowotnemu obowiązkowo?

  przedstawiony nie później niż w terminie 30 dni od dnia rozpoczęcia udzielania świadczenia opieki zdrowotnej, o ile chory nadal przebywa w szpitalu, lub w terminie 7 dni od dnia (...)

 • Pomniejszenie odpisów i rezygnacja z ZFŚS

  nie będzie tworzony. U pracodawców określonych w art. 3 ust. 1, których pracownicy nie są objęci układem zbiorowym pracy, postanowienia w sprawach, o których mowa w (...)

 • Koszty szkolenia zleceniobiorcy

  oraz prowadzenie okresowych szkoleń w tym zakresie. Szkolenie pracownika przed dopuszczeniem do pracy nie jest wymagane w przypadku podjęcia przez niego pracy na tym samym stanowisku (...)

 • Opinia prawna na temat odszkodowanie z zus za zlamanie nogi nie w pracy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat odszkodowanie z zus za zlamanie nogi nie w pracy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rozwiązanie umowy za porozumieniem a urlop

  rozwiązania umowy o pracę za porozumieniem stron pracownikowi nie będzie przysługiwało takie zwolnienie. W związku z tym jeżeli rozwiązanie umowy o pracę z pracodawcą (...)

 • Konta osobiste po umowie o rozdzielności majątkowe

  została zawarta po zawarciu związku małżeńskiego, a zatem po ukonstytuowaniu się wspólności małżeńskiej majątkowej, do majątku wspólnego wchodziły środki pieniężne z tytułów wymienionych (...)

 • Wyrok w sprawie cywilnej bez podstawy prawnej

  . Wykonywanie w sklepie pracy sprzedawcy „na wezwanie” pracodawcy w celu zastępstwa pracowników nieobecnych w pracy z powodu urlopu lub choroby, bez ustalenia (...)

 • Proponowane macierzyńskie przywileje w Kodeksie pracy

  . Zmiany w płatnych urlopach macierzyńskich  Obecnie obowiązująca ustawa z dnia 26 czerwca 1974 roku – Kodeks pracy wraz z późniejszymi zmianami, stworzyła z (...)

 • Odszkodowanie za bezprawne zajmowanie lokalu socjalnego

  ona co miesiąc uiszczać z tego tytułu na rzecz gminy odszkodowanie, i to nie w wysokości czynszu za lokal socjalny, którego wysokość nie może przekraczać (...)

 • Nowa ustawa o ogrodach działkowych?

  utrzymaniem swojej działki, uczestniczenia w kosztach związanych z utrzymaniem części wspólnej ogrodu, korzystania z części wspólnej w sposób nie utrudniający korzystania (...)

 • Wyłączenie sędziego

  wykazać zaświadczeniem lekarskim (w przypadku choroby) lub przy pomocy innych dowodów (np. pismo z  zakładu pracy), iż w  wyznaczonym przez sąd terminie strona nie będzie mogła (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane