Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Odstąpienie od umowy kredytu na zakup kosmetyków.

  umowy.    Reasumując, naszym zdaniem obecnie odstąpienie od umowy kupna – sprzedaży nie jest już możliwe, podobnie jak odstąpienie od umowy kredytu zawartej z bankiem. (...)

 • Prawo bankowe

  przeprowadzenia likwidacji instytucji kredytowej, 16) odwołania członka zarządu banku, 17) nałożenia na członków zarządu banku lub instytucji finansowej oraz na władze oddziału instytucji kredytowej (...)

 • Kredyt konsumencki na nowych zasadach

  otrzymać od kredytodawcy wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy - z oznaczeniem jego imienia, nazwiska (nazwy) i adresu zamieszkania (siedziby). Jeżeli umowa o kredyt nie zawierała (...)

 • Porada prawna na temat odstąpienie od karty kredytowej citibank wzór oświadczenia

  Nie szukaj dłużej informacji na temat odstąpienie od karty kredytowej citibank wzór oświadczenia, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ordynacja podatkowa (art. 21 - 119)

  postępowania;  7a) za okres od dnia następnego po upływie dwóch lat od dnia złożenia deklaracji, od zaległości związanych z popełnionymi w deklaracji błędami rachunkowymi lub (...)

 • Udzielanie kredytów hipotecznych na nowych zasadach

  . Informacje te będą przekazywane na formularzu informacyjnym. Udzielanie kredytu hipotecznego, zawieranie umowy o kredyt hipoteczny i odstąpienie od umowy kredytowej Szczegółowo (...)

 • Umowy o kredyt hipoteczny kompleksowo uregulowane

  podania przyczyny – będzie miał 14 dni na odstąpienie od umowy kredytowej od dnia jej zawarcia. Ma otrzymać na trwałym nośniku wzór oświadczenia o odstąpieniu (...)

 • Kodeks Karny - Część szczególna, Rozdziały XXVIII-XXXVII

  . 297. § 1. Kto, w celu uzyskania dla siebie lub kogo innego, od banku lub jednostki organizacyjnej prowadzącej podobną działalność gospodarczą na podstawie ustawy albo od organu lub instytucji

 • Rodzaje rozliczeń bezgotówkowych

  przedpłacone (wstępnie opłacone) - np. portmonetka elektroniczna (naładowanie karty odpowiednią kwotą), karty wyłącznie do bankomatów - służą do pobierania gotówki z bankomatów. Większość (...)

 • Kasa mieszkaniowa sposobem na mieszkanie

  obojga małżonków, niezależnie od pochodzenia tych środków oraz od tego, które z nich jest posiadaczem rachunku. W okresie oszczędzania może nastąpić przeniesienie praw i obowiązków posiadacza (...)

 • Sprzedaż zdalna w przepisach UE

  jak kupujący może odstąpić od umowy? Jeżeli sprzedawca podał konsumentowi wszystkie niezbędne informacje, to ten ma 14 dni na odstąpienie od umowy i nie musi płacić (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Chcę się rozwieść

  Jestem z mężem 5 lat po ślubie,mamy dwoje dzieci.Chce się z nim rozwieść. Mieszkamy razem, jednak od 2 lat nic nas nie łączy poza wspólną opieką (...)

 • nękanie przez bank

  Od dwuch lat jestem dłużnikiem Citibank. Poza kredytem w tym banku posiadam jeszcze dwa inne. W zeszłym roku pracowałam na pół etatu więc nazbierało (...)

 • Rozwód

  Witam Podjęłam decyzje o rozwodzie z moim mężem, który przebywa obecnie w zakładzie psychiatrycznym, ja natomiast jestem bezrobotna, czy mogę w (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane