Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wniosek o odroczenie kary

  wykonawczym odroczenie może być udzielone kilkakrotnie, jednakże łączny okres odroczenia nie może przekroczyć roku, chyba że chodzi o kobietę ciężarną lub w okresie 3 lat po urodzeniu dziecka (...)

 • Wniosek o odroczenie rozprawy

  uzasadniające odroczenie. Pisząc wniosek, pamiętać należy o zachowaniu wszystkich elementów pisma procesowego. Odroczenie rozprawy nie jest w tym przypadku obligatoryjne, więc sąd może nie (...)

 • Wniosek o odroczenie kary pozbawienia wolności

  jego zdrowia poważne niebezpieczeństwo. Proszę zapoznać się ze wzorem wniosku: Wniosek o odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności kodeks karny wykonawczy, prawo karne wykonawcze, odroczenie

 • Porada prawna na temat odroczenie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat odroczenie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ulgi w płatności zobowiązań podatkowych

  29 sierpnia 1997 r. – Ordynacja podatkowa (tekst jednolity: Dz.U. 2005 r., Nr 8, poz. 60, ze zm.).   podatek, ulga, umorzenie, raty, odroczenie płatności

 • Doręczenie wyroku zaocznego

  . asesorów sądowych] wyroku traci moc obowiązującą z upływem 18 (osiemnastu) miesięcy od dnia ogłoszenia wyroku w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej. wyrok zaoczny, doręczenie, odroczenie, (...)

 • Kiedy należności sądowe mogą zostać umorzone, rozłożone na raty czy odroczone?

  rozłożenie na raty, odroczenie terminu spłaty lub umorzenie należności sądowych? Wnioski o rozłożenie na raty, odroczenie terminu spłaty lub umorzenie należności sądowych wnosi się do (...)

 • Odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności

  odbywania kary w zakładzie karnym, gdyz odroczenie to udzielane jest na czas 6 miesięcy, jednak w razie ustania przyczyny odwołania przed upływem tego terminu, odroczenie można odwołać. odroczenie, (...)

 • Osadzenie w ZK a choroba wieńcowa

  osadzenia skazanego w zakładzie karnym przed rozpoznaniem wniosku o odroczenie), wniosek o odroczenie zostanie potraktowany jako wniosek o udzielenie przerwy w wykonaniu kary i jako taki zostanie (...)

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. II

  USTAWA z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny wykonawczy. Dz. U. 1997 r., Nr 90, poz. 557 oraz Nr 160, poz.1083; Dz.U.1999 r. Nr 83, poz.931; Dz.U.2000 r. Nr 60, poz.701 i Nr 120,poz.1268; Dz.U.2001r. Nr 111, poz.1194, (...)

 • Odroczenie terminu rozprawy przez sąd cywilny

  uzasadniające odroczenie. odroczenie, termin, rozprawa, sąd, cywilny

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Nie chcę iść siedzieć POMOCY!

  Zostałem skazany prawomocnym wyrokiem sądu II instancji na karę 3 lat pozbawienia wolności. (przyjęcie korzyści majątkowych, pracowałem w straży (...)

 • odroczenie

  Witam , chciała bym się dowiedzieć pilnie , czy jak jest wyrok do odsiadki z wskazanym terminem stawienia się w areszcie , to czy można pisać o odroczenie (...)

 • POMOCY!!! jak napisac podanie o odroczenie wykonania kary pozbawienia wolnosci..

  POMOCY !!! potrzebuje napisac pismo o odroczenie wyroku a niewiem jak !!! Potrzebuje napisac pismo o odroczenie wykonania wyroku a niewiem jak... 4 lata (...)

 • Postępowanie dyscyplinarne

  Jestem studentem i właśnie miałem bronić swoją pracę dypl., tylko problem w tym, że uczelnia zarzuca mi plagiat i z tego tytułu wszczęła przeciwko (...)

 • wyrok w zawieszeniu

  Witam, Mam wyrok w zawieszeniu 7 miesięcy na 3 lata. Po jakim czasie moje papiery będą zupełnie wyczyszczone? Kiedy będę mógł się starać o zaświadczenie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane